Ar “Rīgas Ritmi 2017” koncertu grandiozi atklāta “Origo Summer Stage” 8. sezona

Vakar, 28. jūnijā ar “Rīgas Ritmi 2017” atklāšanas koncertu tika atklāta kultūras aktivitāšu centra “Origo Summer Stage” jaunā 8. sezona, pulcējot daudzus džeza mūzikas mīļotājus pašā pilsētas sirdī – laukumā pie tirdzniecības centra “Origo”. Šis gads ir īpašs ar to, ka “Origo Summer Stage” notiks vērienīgi bezmaksas koncerti katru nedēļu, kuros uzstāsies gan spilgti un talantīgi jaunie izpildītāji, gan arī tautā jau iemīļoti mūzikas mākslinieki no Latvijas un ārvalstīm.

“Origo Summer Stage” atklāšanas pirmajā dienā tika atklāts arī mūzikas festivāls “Rīgas Ritmi 2017”, kas ir viens no vadošajiem mūzikas festivāliem ne tikai Latvijā, bet arī Baltijā, pulcējot gan augstas klases māksliniekus no visas pasaules, gan jaunus, vēl nedzirdētus mūzikas talantus. Atklāšanas koncertā klausītājus priecēja talantīgā vokāliste Dināra Rudāne, “Riga Jazz Quartet” un “Riga Jazz Stage 2016” laureāte Polina Tarasenko no Ukrainas. Kā arī īpašs pārsteigums apmeklētājiem bija starptautiskā blūza zvaigzne Rūtija Fostere no Amerikas Savienotajām Valstīm, kur izpildīja dažādas pasaulē zināmas blūza melodijas.

“Šogad īpaši vērienīgi tika atklāta “Origo Summer Stage” astotā sezona. Katru nedēļu vasaras garumā mūs sagaida koncerti fantastisku mākslinieku izpildījumā. Mēs esam lepni par to, ka jau astoto gadu ikvienam mūzikas mīļotājam mēs piedāvāsim baudīt koncertus pašā Rīgas centrā pilnīgi bez maksas. Šovasar “Origo Summer Stage” būs divi īpaši notikumi – Koru olimpiādes trīs koncerti, kur pulcēsies kori no daudzām pasaules valstīm, kā arī pirmo reizi “Origo Summer Stge” vēsturē publiskā vietā ikviens varēs baudīt Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra koncertu pilnā izpildītāju sastāvā. Tāpēc aicinu ikvienu sekot līdzi koncertprogrammai un doties baudīt siltos vasaras vakarus kopā ar mums,” stāsta Aleksandrs Ņemirovskis, t/c “Origo” vadītājs.

“Origo Summer Stage” programma jūlijā:

13. jūlijs 17:00 Festivāla “Saulkrasti Jazz” koncerts.
18. jūlijā 17:00 Nāciju Grand Prix Rīga 2017 un 3. Eiropas koru olimpiāde I.
20. jūlijs 17:00 Festivāla “Saulkrasti Jazz” koncerts.
21. jūlijs 17:00 Nāciju Grand Prix Rīga 2017 un 3. Eiropas koru olimpiāde II.
22. jūlijs 17:00 Nāciju Grand Prix Rīga 2017 un 3. Eiropas koru olimpiāde III.
28. jūlijs 18:00 Deniss Paškevičs un Funk Therapy koncerts.

Vairāk informācijas par koncertprogrammu: www.summerstage.lv

‹ Notikumu arhīvs

Galerija

+16

Dalies

ORIGO jaunumi

Esi pirmais, kas uzzina par Origo jaunumiem - piesakies! Atteikties no ziņu saņemšanas varēs vienmēr, ja nolemsi tā rīkoties.

E-pasta adrese (Obligāts)
Telefona numurs
?