AR SPILGTIEM FESTIVĀLIEM UN KONCERTIEM AIZVADĪTA “ORIGO SUMMER STAGE” 7. SEZONA

26. augustā tika noslēgta “Origo Summer Stage” grandiozā 7. sezona kopā ar spilgtiem latviešu māksliniekiem –  grupu “Pieneņu Vīns” un čellu trio “Melo-M”, kas prezentēja savu jauno mūzikas albumu un dziesmas videoklipu. Skatītāji pēc muzikāli saviļņojošā koncerta mūziķus pavadīja, stāvot kājās un sveicot ar skaļām ovācijām.

Visas vasaras garumā kultūras aktivitāšu centrs “Origo Summer Stage” sniedza iespēju bezmaksas apmeklēt augstvērtīgus pašmāju un ārzemju mūziķu grupu un festivālu koncertus. Šī sezona tika atklāta īpaši vērienīgi – ar grupas “Musiqq”, ”Latvijas Radio Brass Band” un daudzsološās jaunās džeza mūzikas izpildītājas Kristīnes Prauliņas koncertu. Sezonas atklāšanā ar savu klātbūtni pagodināja Maestro Raimonds Pauls, kurš šogad svinēja savu apaļo jubileju un, par prieku sava talanta cienītājiem, piedalījās izstādes “Laikmeti mainās, džezs paliek. Džezs Latvijā” atklāšanā, kuru ikviens septembrī vēl var paspēt apskatīt laukumā pie tirdzniecības centra “Origo”.

Vasaras garumā izskanēja festivālu “Rīgas Ritmi”, “Artissimo”, “Saulkrasti Jazz Festival”, “Baltica”, “Origo” folkfestivāla un blūza svētku “Origo” koncerti, kā arī trīs dienu koncertu cikls “Dziesmu tilti no sirds uz sirdi” Rīgas svētku ietvaros. Šovasar uz “Origo Summer Stage” skatuves viesojās arī Jolanta Gulbe-Paškeviča, Deniss Paškevičs, Viktors Lapčenoks, Ieva Sutugova un daudzi citi iemīļoti mūziķi.

Tiekamies jau nākamajā gadā kopā ar Latvijā un pasaulē iemīļotiem mūzikas māksliniekiem “Origo Summer Stage” 8. sezonā!

‹ Notikumu arhīvs

ORIGO jaunumi

Esi pirmais, kas uzzina par Origo jaunumiem - piesakies! Atteikties no ziņu saņemšanas varēs vienmēr, ja nolemsi tā rīkoties.

E-pasta adrese (Obligāts)
Telefona numurs
?