Atklāj Origo Summer Stage – brīvdabas lielformāta foto izstāžu galeriju un plašo vasaras kultūras programmu

Origo Summer Stage30.jūnijā pašā Rīgas sirdī tiek atklāts nozīmīgs pilsētas kultūras aktivitāšu centrs – „Origo Summer Stage”, kas visas vasaras garumā ikvienam Rīgas iedzīvotājam un viesim piedāvās bez maksas baudīt kvalitatīvu atpūtu.

Kā Rīgas un Latvijas aktualitāšu spogulis „Origo Summer Stage” piedāvās:

 • izbaudīt nozīmīgāko vasaras pasākumu un festivālu garšu (džeza festivāla Saulkrasti Jazz un Rīgas Ritmi ieskaņa, Origo Folk festivāls rudens ieskaņās),
 • iejusties nedēļas nogales ritmā, ceturtdienu un piektdienu vakaros baudot Jazz & Blues izpildītāju priekšnesumos (Jazz Band, Diāna Pirāgs, Sunny Groov Dixie, Shady Bras Q, Bīta Kvartets u.c.),
 • lielformāta foto izstādes brīvdabas galerijā, kurās atspoguļosies Latvijas svētkos un ikdienā tvertie mirkļi.

T/c Origo un tā attīstītājam Linstow Center Management investējot pilsētvides uzturēšanā un attīstībā, vienā no pilsētas centrālajām vietām izveidota 80 m2 plaša brīvdabas lielformāta foto galerija. Galerijas autors Valdis Majevskis, apvienojot 2008.gada Vispārējo Latviešu Dziesmu un deju svētku emocijas ar šīgada svētku ieskaņu, arī atklāja pirmo „Origo Summer Stage” izstādi „..dziedot dzimu, dziedot augu..”.

„Veidojot vasaras programmu, vēlamies dāvāt patiesās un krāsainās emocijas, ko sniedz kultūras baudījums. Origo – tas ir pilsētas spogulis, kas demokrātiskā veidā ikvienam piedāvā piedalīties pilsētā un Latvijā nozīmīgākajās kultūras aktivitātēs. Jau tagad vasaras noslēgumam gatavojam īpaši daudzkrāsainu un vitālu pasaules kultūru miksli – septembrī jau astoto gadu t/c Origo notiks Folk festivāls,” gandarīts ir t/c Origo vadītājs Aleksandrs Ņemirovskis.

„Origo Summer Stage” jūlija koncertu programma:

30.jūnijs, plkst. 17:00 – 19:00 – Rīgas Ritmi – festivāla 10 gadu jubilejas koncerts (Intars Busulis, “City Jazz Big Band” Kārļa Vanaga vadībā un Aisha).

22.jūlijs – Saulkrasti Jazz festivāls.

Nedēļas nogales ieskandināšanas koncerti:

 • 1.jūlijs, 15:00 – 17:00 – Sunny Groove Dixie
  17:00 – 19:00 – Shady Brass Q
 • 2.jūlijs, 15:00 – 19:00 – Diāna Pīrāgs
 • 8.jūlijs, 15:00 – 19:00 – Bīta kvartets
 • 9.jūlijs, 15:00 – 19:00 – Rock 5
 • 15.jūlijs, 15:00 – 19:00 – Jazz Band
 • 16.jūlijs, 15:00 – 19:00 – Jazz Band
 • 30.jūlijs, 15:00 – 19:00 – Laimis Rācenājs

T/c Origo vasaras kafejnīcās uz nedēļas ieskandināšanas koncertu laiku īpaši piedāvājumi.

Tiekamies „Origo Summer Stage” pasākumos un t/c Origo vasaras kafejnīcās!

‹ Notikumu arhīvs

ORIGO jaunumi

Esi pirmais, kas uzzina par Origo jaunumiem - piesakies! Atteikties no ziņu saņemšanas varēs vienmēr, ja nolemsi tā rīkoties.

E-pasta adrese (Obligāts)
Telefona numurs
?