Atklāta 10. vasaras muzikālā sezona pie t/c Origo.

2.jūlijā, laukumā pie t/c “Origo” ar mūzikas festivāla “Rīgas Ritmi 2019” koncertu tika atklāta “Origo Summer Stage” 10. jubilejas sezonas koncertprogramma. Arī šogad “Origo Summer Stage” visas vasaras garumā priecēs ikvienu klausīties gribētāju ar bagātīgu un daudzveidīgu muzikālo programmu.

Origo Summer Stage” 10. koncertsezonas atklāšana 2. jūlijā notika ar košu festivāla “Rīgas Ritmi 2019” mākslinieku uzstāšanos, kuras laikā bija iespēja baudīt vairāku festivāla dalībnieku – Latvijas un ārzemju mākslinieku – priekšnesumus. Bija dzirdami mūziķi no Latvijas un Krievijas – “Radio Trio” – Gabriēla Zvaigznīte, Madara Dzintara-Pluša un Katrīna Anna Vīgante, kura sastāvā ir arī Viktors Ritovs – klavieres, Rihards Goba – ģitāra, Andris Grunte – bass, Artis Orubs – bungas. Koncertā uzstājās arī džeza dīva Kristīna Kovaļova no Sanktpēterburgas. Pērn viņa plūca uzvaras laurus jauno izpildītāju konkursā “Riga Jazz Stage”. Kristīna dzimusi Ukrainā, ietekmējusies no ukraiņu kultūras un mūzikas un izpilda ne tikai pasaulslavenus džeza standartus, bet arī pati savu mūziku.
Visas vasaras garumā “Origo Summer Stage” programmā ir pārstāvēti dažādi mūzikas un mākslas žanri – no simfoniskās mūzikas līdz fanka un džeza mūzikas koncertiem, kurus apmeklētājiem ir iespēja klausīties bez maksas turpat “Origo” laukumā vai doties koncertus baudīt kādā no restorānu “Double Coffee”, Lido vai “Gan Bei” vasaras terasēm. 


Foto no pasākuma Ilmārs Znotiņš.

‹ Notikumu arhīvs

Galerija

+7

Dalies

ORIGO jaunumi

Esi pirmais, kas uzzina par Origo jaunumiem - piesakies! Atteikties no ziņu saņemšanas varēs vienmēr, ja nolemsi tā rīkoties.

E-pasta adrese (Obligāts)
Telefona numurs
?