Iepērkoties t/c “Origo”, viena stunda autostāvvietā bez maksas

No šā gada 1. marta multifunkcionālā tirdzniecības centra “Origo” pircējiem ir iespēja novietot auto drošā un ērtā pazemes autostāvvietā pašā Rīgas centrā vienu stundu bez maksas. Bezmaksas autostāvvietas kuponu iespējams saņemt t/c “Origo” informācijas centrā, uzrādot tās pašas dienas pirkuma čeku par jebkuru summu.

Iedzīvotāju iepirkšanās paradumu tendences liecina, ka pircēji arvien vairāk pievēršas plānošanai un uz lielajiem tirdzniecības centriem mērķtiecīgi dodas ar auto lielāku pirkumu veikšanai. Rūpēs par klientu ērtībām t/c “Origo” no šī gada 1. marta līdz 31. augustam apmeklētājiem piedāvā izmantot pazemes autostāvvietu vienu stundu bez maksas.

Šī iespēja būs noderīga arī tiem t/c “Origo” pircējiem, kas priekšroku dod ātrai pirkumu veikšanai, kā arī tiem apmeklētājiem, kas izvēlas t/c “Origo” kā ērtu pusdienu vai satikšanās vietu pašā Rīgas centrā.

T/c “Origo” ir ērti pieejams gan tiem, kuri uz pilsētu dodas ar sabiedrisko transportu, gan tiem, kuri pārvietojas ar privāto automašīnu (tostarp elektroauto) vai velosipēdu. Klientu ērtībai t/c “Origo” pazemes stāvvietā tiek piedāvātas 248 ērtas autostāvvietas, kā arī elektroauto uzlādes punkti un 100 drošas velosipēdu novietnes aktīvā dzīvesveida cienītājiem.

Lai iegūtu bezmaksas stāvvietas kuponu, apmeklētājiem jādodas uz t/c “Origo” informācijas centru un jāuzrāda šīs pašas dienas pirkuma čeks par jebkuru summu. Ar šo kuponu iespējams apmaksāt “EuroPark” autostāvvietu t/c “Origo” vienu stundu ar 100% atlaidi.

Atlaides kuponu stāvvietas izmantošanai var iegūt t/c “Origo” informācijas centra darba laikā: darbdienās no 9.00–21.00, brīvdienās no 10.00–19.00. Papildus apmeklētāju ērtībām t/c “Origo” pazemes autostāvvietā P1 un P2 ir pieejama “WashCar” auto mazgāšana, kas ietver auto virsbūves mazgāšanu, salona tīrīšanu un citus papildu auto uzkopšanas pakalpojumus. “WashCar” auto mazgāšanas pakalpojumu iespējams iepriekš pieteikt un rezervēt darba laikā no 8.00 līdz 20.00, izmantojot app.wash.car aplikāciju.

‹ Notikumu arhīvs

ORIGO jaunumi

Esi pirmais, kas uzzina par Origo jaunumiem - piesakies! Atteikties no ziņu saņemšanas varēs vienmēr, ja nolemsi tā rīkoties.

E-pasta adrese (Obligāts)
Telefona numurs
?