Dāvana, kas iepriecinās arī izvēlīgos – svinot skolas gaitu noslēgumu, izvēlies t/c Origo dāvanu karti!

Straujiem soļiem tuvojas mācību gada noslēgums – pateicību un svinību laiks! Kā lai sveicam savus mīļos skolēnus izlaidumā? Kā lai pasakām paldies tiem, kuri loloja, skoloja, ieguldīja savu darbu un enerģiju?

Izvēle ir labākā dāvana – tirdzniecības centra “Origo” dāvanu karte sniedz iespēju  suminātajai  personai saņemt dāvanā tieši to, kas šķiet visvairāk nepieciešams un, iespējams, jau sen bijis nolūkots.

Tas būs īpašs dāvanas saņemšanas prieks – dāvanu klāsts lielveikalā ir ļoti plašs, jo izraudzīties kāroto iespējams vairāk kā 150 tirdzniecības un pakalpojumu sniegšanas vietās visā tirdzniecības centrā: iecienītāko zīmolu apavu un apģērbu, izsmalcinātu rotu un aksesuāru veikalos un  optikas salonos, sporta preču veikalos, grāmatnīcās, skaistumkopšanas salonā, elektropreču un viedierīču veikalos, pie pakalpojumu sniedzējiem un vēl citviet! To var izmantot arī ģimenei un jaunietim tik svarīgā notikuma svinēšanai  kādā no t/c “Origo” restorāniem ar plašām vasaras terasēm vai tirdzniecības centra  pārtikas lielveikalos iegādājot gardumus skaļākai mājas ballītei.   Dāvanu karte  ir lielisks risinājums arī gadījumos, ja nepārzini sumināmā  gaumi vai vēlmes.

Viena no t/c Origo” dāvanu kartes priekšrocībām – to iespējams iegādāties  vērtībā no 10  līdz pat 150 EUR. Var arī  padarīt dāvanu īpašu,   izvēloties kādu simbolisku vērtību – , piemēram, veiksmes skaitli 77.77!

Dāvanu kartes var iegādāties t/c “Origo” informācijas centrā katru darbdienu no 9.00 līdz 21.00, bet brīvdienās no 10.00 līdz 19.00.   Karti izgatavos jūsu klātbūtnē un piedāvās izvēlei kādu  no  īpašajiem  svētku iesaiņojumiem, kā arī iespēju ierakstīt novēlējuma tekstu  –  dāvana būs gatava pasniegšanai!

Jūsu ērtībām “Origo” dāvanu karti variet pasūtīt arī internetā davanukarte.origo.lv – to piegādās jums vai jūsu norādītajam adresātam  visā  Latvijā pēc jūsu izvēles.

Lai visiem skaists un gandarījuma pilns mācību gada noslēgums!

‹ Notikumu arhīvs

ORIGO jaunumi

Esi pirmais, kas uzzina par Origo jaunumiem - piesakies! Atteikties no ziņu saņemšanas varēs vienmēr, ja nolemsi tā rīkoties.

E-pasta adrese (Obligāts)
Telefona numurs
?