Dizains ir darbība

LDGB_pie_Origo

Trešdien, 8. maijā, plkst. 14.00 laukumā pie t/c “Origo” tika atklāta lielformāta brīvdabas izstāde “Latvijas Dizaina gada balva 2019”. Ikvienam apmeklētājam no 8.maija līdz 1.augustam bez maksas būs pieejami apskatei 20 dažādi pašmāju dizaina risinājumi, kas guvuši Latvijas un starptautisku žūrijas pārstāvju atzinību “Latvijas Dizaina gada balva” konkursā.

“Latvijas Dizaina gada balva” norisinās trešo gadu un šogad tās vēstījums šogad ir Dizains ir darbība, izceļot dizainu kā mērķtiecīgu radīšanas, risināšanas un uzlabošanas procesu. Izstādē apskatāmie dizaina risinājumi sniedz priekšstatu par dizaina daudzveidīgo dabu un manifestē Latvijas dizainā notiekošos aktuālos procesus.

Šī gada absolūtais jaunums ir Publikas balsojums, kas notiks elektroniski – no 8. maija līdz 10. jūnijam t/c “Origo” mājaslapā origo.lv ikvienam būs iespēja nobalsot par savu favorītu, nosakot to, kurš no dizaina risinājumiem saņems Publikas balsojuma balvu. Ikviens balsotājs var piedalīties izlozē, kuras noslēgumā trīs laimīgie savā īpašumā iegūs rakstu krājumu “Tieši laikā. Dizaina stāsti par Latviju”.

“Latvijas Dizaina gada balva” ir lielākais notikums Latvijas dizainā, kura mērķis ir Latvijas dizaina iespēju un daudzveidības identificēšana un demonstrēšana plašākai auditorijai. Konkursa iniciators ir Latvijas Kultūras ministrija, organizē Latvijā vadošais dizaina birojs H2E un atbalsta t/c Origo.

Šogad “Latvijas Dizaina gada balvas” izstāde būs pieejama apskatei tikai un vienīgi pašā Rīgas centrā, laukumā pie t/c “Origo”. Aicinām apmeklēt izstādi, izmantot QR kodus un daloties sociālajā vietnē Facebook, balsot par savu dizaina risinājuma favorītu!  

Foto no izstādes atklāšanas : Andris Krištabans

‹ Notikumu arhīvs

Galerija

+11

Dalies

ORIGO jaunumi

Esi pirmais, kas uzzina par Origo jaunumiem - piesakies! Atteikties no ziņu saņemšanas varēs vienmēr, ja nolemsi tā rīkoties.

E-pasta adrese (Obligāts)
Telefona numurs
?