„Double Faced Eals” šo piektdien uzstāsies uz „Origo Summer Stage” skatuves

Piektdien, 5. Jūlijā no plkst. 15:30 līdz 17:30 ikgadējā vasaras kultūras aktivitāšu centra „Origo Summer Stage” ietvaros Stacijas laukumā pie tirdzniecības centra „Origo” atraktīvu priekšnesumu sniegs grupa „Double Faced Eals”.

Latvijas rokgrupa „Double Faced Eals” dibināta 2004.gadā un to populārāko dziesmu vidū ir tādi radio stacijās daudz atskaņoti hiti kā „Salda Dzīve ievārijumā”, „Zilais valis” un „Dagmāra”. Grupas nosaukums – „Double Faced Eals” – radās pakāpeniski. Vēl pirms grupas rašanās, grupas dalībnieki viens otru sauca par “zušiem” – tā radās sākotnējais veidols grupas nosaukumam. Turpmākās izmaiņas nosaukumam ir saistītas ar ģitāristu Marku, kurš kādā pasākumā tika nodēvēts par “divkosīgu čūsku”. Par cik tas skanēja kā kompliments, ar to arī grupas nosaukums bija radies – “Divkosīgie zuši”. Angliski šis nosaukums skan tieši tā, kā arī sauc grupu. Pēc koncerta grupas “Double Faced Eals” faniem būs iespēja nofotografēties ar mūziķiem, kā arī saņemt autogrāfus.

„Iepriekšējā sezonā saņēmām daudz atzinīgu vārdu par daudzveidīgo „Origo Summer Stage” programmu – tāpēc arī šī gada programmā ir gan rokgrupas, gan džeza mākslinieki. Tik tikko pie mums bija „Rīgas ritmu” atklāšanas koncerts, bet jau nākamajā nedēļā gaidāms „Saulkrasti Jazz” ieskaņas koncerts. Cilvēkiem patīk plašās bezmaksas koncertu izvēles iespējas, ko mēs piedāvājam, līdz ar to šo sezonu jau tagad var nosaukt par ļoti izdevušos,” stāsta tirdzniecības centra „Origo” vadītājs Aleksandrs Ņemirovskis.

Kā ierasts „Origo Summer Stage” šovasar piedāvās arī iespēju sajust Latvijas festivālu noskaņas īpašos koncertos sadarbībā ar festivāliem “Rīgas Ritmi”, “Saulkrasti Jazz Festival”, “Summertime – aicina Inese Galante” u.c. Tāpat paralēli koncertiem visas vasaras garumā tiks piedāvātas lielformāta foto izstādes 450 m2 plašajā brīvdabas galerijā. Visi pasākumi baudāmi bez ieejas maksas.

Plašāka informācija: www.summerstage.lv

‹ Notikumu arhīvs

ORIGO jaunumi

Esi pirmais, kas uzzina par Origo jaunumiem - piesakies! Atteikties no ziņu saņemšanas varēs vienmēr, ja nolemsi tā rīkoties.

E-pasta adrese (Obligāts)
Telefona numurs
?