Džeza mūzikas festivāla “Saulkrasti Jazz 2018” atklāšana “Origo Summer Stage”

Šogad jau devīto reizi “Origo Summer Stage” apmeklētājus un mūzikas cienītājus ikgadēji priecē festivāla “Saulkrasti Jazz” koncerti

“Sadarbība ar festivālu “Saulkrasti Jazz” ir fantastiska iespēja ļaut klausītājiem un mūzikas interesentiem baudīt atzītu mūziķu sniegumu ne vien festivāla laikā Saulkrastos, bet arī Rīgas centrā. Priecājamies par ilggadējo sadarbību, jau devīto reizi sagaidot festivāla mūziķus uz “Origo Summer Stage” skatuves, jo “Saulkrasti Jazz” ir viens no festivāliem, kur jaunrade satiekas ar augstu izpildījuma līmeni un tieši Saulkrastos festivāla laikā tiek svinēta džeza mūzikas kultūra Latvijā. Uz koncertiem aicinām katru, kam tuvs džezs, kā arī visus interesentus, kuri vēlas iepazīt šo mūzikas žanru.

12. jūlija programma

 12.07.2018 no plkst. 17:00 līdz 19:00 uzstāsies Viļņa Kundrāta kvartets un Rīgas Doma kora skolas 1. kursa audzēkņu combo. Viļņa Kundrāta kvartets izpildīs džeza klasikas un Latīņamerikas džeza mūzikas skaņdarbus. Kvarteta sastāvā piedalās Vilnis Kundrāts (tenorsaksofons), Artūrs Kutepovs (ģitāra), Zigmunds Žukovskis (bass) un Sigvards Dižais (sitaminstrumenti). Programmā iekļauti D. Elingtona, Dž. Geršvina, Č. Pārkera un citu autoru darbi, kā arī tiks atskaņotas dažas V. Kundrāta oriģinālkompozīcijas no kvarteta jaunā CD “Anthropology”. Savukārt Rīgas Doma kora skolas 1. kursa audzēkņu combo koncerta otrajā daļā izpildīs džeza un fanka stila mūziku. Mūziķu sastāvā piedalās jaunie talanti Elīza Evalde (vokāls, saksofons), Megija Kuzmina (vokāls), Signe Streipa (klavieres), Miks Jukumsons-Jukumnieks (trompete), Kristens Kupčs (ģitāra), Mārcis Briška (bungas), Konstantīns Zakirovs (bass). Apvienība kopā spēlē jau gandrīz gadu un šajā gadā konkursā “Ventspils Groove” guvuši 2. vietu sava vecuma kategorijā, snieguši koncertu arī festivālā “Bold Sound” Bolderājā un piedalījušies starptautiskā džeza mūzikas festivālā Tallinā – “Vision Jazz Festival”.

 

“Origo Summer Stage” – pilsētas spogulis Stacijas laukumā visas vasaras garumā

 Šī gada “Origo Summer Stage” programma īpaši daudzveidīga, ietverti kā folkloras mūzikas koncerti, tā arī dažādu citu žanru mākslinieku sniegums – džeza, simfoniskās mūzikas un arī jauno mūziķu priekšnesumi, kurus apmeklētājiem ir iespēja klausīties bez maksas turpat Origo laukumā vai doties koncertus baudīt kādā no restorānu “Double Coffee”, “Gan Bei” vai “LIDO” vasaras terasēm.

 

“Origo Summer Stage” pasākumu programmu meklēt šeit

‹ Notikumu arhīvs

Galerija

Dalies

ORIGO jaunumi

Esi pirmais, kas uzzina par Origo jaunumiem - piesakies! Atteikties no ziņu saņemšanas varēs vienmēr, ja nolemsi tā rīkoties.

E-pasta adrese (Obligāts)
Telefona numurs
?