Dzīve + uzvaras = velosports

Pagājušo pirmdien, 23. Janvārī 2012.gadā , plkst. 12:00, T/C Origo 2.stāvā A korpusā  tika atklāta sporta fotogrāfa Zigismunda Zālmaņa foto izstāde „Dzīve + uzvaras = velosports”.

Paralēli bija iespēja tikties ar kontinentālas riteņbraukšanas komandas „Rietumu-Delfin” braucējiem, treneri Vitāliju Smirnovu un komandas menedžeri Igo Japiņu. Pasākuma laikā nelielas, svinīgas uzrunas teica Igo Japiņš (komandas menedžeris) un Zigismunds Zālmanis (fotogrāfs).

Godalgotā Latvijas sporta fotogrāfa Zigismunda Zālmaņa izstādē iemūžināti velo sporta un komandas „Rietumu-Delfin” spilgtākie un dramatiskākie brīži. Riteņbraucēju seja tuvplānā, sirds ritms, strauja elpa, cilvēka ķermenis kustībā – tie ir tēli, kas ir neatņemama daļa Zigismunda darbos.

„Rietumu – Delfin ” aizvadījusi veiksmīgu un rezultatīvu 2011.gada sezonu. Komandas braucēji izcīnījuši Latvijas čempionātā pirmās vietas septiņās dažāda vecuma un kategoriju (šosejas, MTB, individuālās) disciplīnās. Jāatzīmē arī Andra Smirnova 10. vieta Pasaules čempionātā U-23 vecuma kategorijā.

Šogad komanda „Rietumu-Delfin” ieguvusi kontinentālās UCI (Starptautiskā Riteņbraukšanas Savienības) komandas statusu, kas dos iespējas piedalīties vairāk starptautiska mēroga sacensībās.

‹ Notikumu arhīvs

ORIGO jaunumi

Esi pirmais, kas uzzina par Origo jaunumiem - piesakies! Atteikties no ziņu saņemšanas varēs vienmēr, ja nolemsi tā rīkoties.

E-pasta adrese (Obligāts)
Telefona numurs
?