Latvijas Dizaina gada balvas darbu izstāde laukumā pie t/c Origo

Otrdien, 17. jūlijā plkst. 14:00 laukumā pie t/c Origo atklāta Latvijas simtgadei veltīta lielformāta brīvdabas izstāde “Latvijas Dizaina gada balva 2018”. Izstāde pirmo reizi ir pieejama plašākai auditorijai un ikvienam Origo apmeklētājam būs bez maksas apskatāmi 20 dažādi pašmāju dizaina risinājumi, kas guvuši Latvijas un starptautisku žūrijas pārstāvju atzinību šī gada “Latvijas Dizaina gada balva” konkursā.

Demonstrēt plašākai auditorijai dizaina iespējas un daudzveidību caur labākajiem pašmāju dizaina piemēriem ir viens no galvenajiem Latvijas Dizaina gada balvas uzdevumiem. Tas ir nacionālas nozīmes dizaina konkurss, kura mērķis ir apzināt, izvērtēt un popularizēt Latvijas dizaineru izcilākos sniegumus, sekmēt dizaina nozares attīstību un dizaina pratību. Latvijas Dizaina gada balva ir lielākais gada notikums Latvijas dizainā un pati balva ir augstākais apbalvojums Latvijas dizaina nozarē.

Izstāde pieejama ikvienam!

Mums ir īpašs prieks Origo laukumā izstādīt apskatei 20 šī gada Latvijas Dizaina gada balvas dizaina risinājumu ekspozīcijas. Ekspozīcijā apskatāmas gan dizaina darbu fotogrāfijas, gan plašāki apraksti un darbu autoru vēstījumi par radīto dizainu. Starp izstādē iekļautajiem 20 konkursa fināla darbiem atrodami gan radītie vides dizaina, gan interneta mājaslapu, grāmatu un citu objektu dizaini – piemēram, Rīgas Starptautiskajam kino festivālam radītie vizuālie risinājumi, koka Sup dēļa “GG SUP Race 12.6” un koka Sup aira “GG SUP EO 1.0” dizaini, palīgierīces rāpošanai “SOLIS PA SOLIM” dizains, radītā vizuālā identitāte “Dizaina un šampanieša veikals/bārs Modernists” un citi. Katram darbam pievienoti arī šī gada žūrijas komentāri un novērtējums.

Žūrijas izvirzītie darbi atspoguļo oriģinalitātes un inovācijas vērtības un tie demonstrē prasmīgu meistarību un izpildi. Šī ir unikāla iespēja ikvienam interesentam bez maksas iepazīties ar atzinīgi novērtētiem Latvijā radītiem dizaina darbiem demokrātiskā un skatītājam pieejamākā vidē.

No 17.07. līdz 15.11.2018. ikvienu aicinām Origo laukumā aplūkot sev vēlamā laikā “Latvijas Dizaina gada balva 2018” 20 fināla darbus.

‹ Notikumu arhīvs

Galerija

+18

Dalies

ORIGO jaunumi

Esi pirmais, kas uzzina par Origo jaunumiem - piesakies! Atteikties no ziņu saņemšanas varēs vienmēr, ja nolemsi tā rīkoties.

E-pasta adrese (Obligāts)
Telefona numurs
?