Foto izstāde “Darbs nevar būt privilēģija”

Lai veicinātu darba devēju un sabiedrības izpratni par cilvēku ar invaliditāti spēju iekļauties darba tirgū, biedrība “Rīgas pilsētas “Rūpju Bērns”” rīko labdarības izsoli, kurā iespējams iegādāties cilvēku ar invaliditāti radītus mākslas darbus. Izsole no 19. līdz 25. oktobrim notiek interneta platformā www.artembassy.lv.

“Izsoles mērķis ir parādīt, ka cilvēki ar invaliditāti, gluži kā ikviens cits, vēlas un visbiežāk arī var darīt dažādus darbus, lai nodrošinātu sev patstāvīgu un neatkarīgu dzīvi. Izplatītākie šķēršļi, lai tas veiksmīgi notiktu, ir sabiedrības un nereti arī uzņēmēju aizspriedumi, taču ar šo kampaņu vēlamies parādīt, ka ar noteiktu atbalstu cilvēki ar invaliditāti spēj iekļauties darba tirgū,” kampaņas mērķi skaidro biedrības “Rīgas pilsētas “Rūpju Bērns”” valdes priekšsēdētājs Māris Grāvis.

Atbalstot šo sociālo kampaņu, vēlamies palīdzēt mainīt sabiedrībā valdošos priekšstatus par cilvēku ar invaliditāti iekļaušanos darba tirgū. Izsolē piedāvātie darbi ir lielisks pierādījums, ka ikvienam cilvēkam ir iespējas sevi īstenot dažādos veidos. Fotoizstāde t/c “Origo” būs pieejama ļoti plašai auditorijai un mēs priecājamies, ka šādā veidā varam rosināt līdzcilvēku piedalīšanos izsolē un raisīt sabiedrības pārdomas par šo tēmu.

Ar labdarības izsoles darbu foto un to autoru stāstiem iespējams iepazīties foto izstādē, kas no 19. līdz 25. oktobrim norisinās t/c Origo 2. stāvā. Izsolē savāktie līdzekļi tiks ziedoti jauniešu ar invaliditāti grupu dzīvokļu labiekārtošanai. Grupu dzīvokļi ir sociāls pakalpojums, kura ietvaros cilvēkiem ar invaliditāti tiek nodrošināts mājoklis un sniegts individuāls atbalsts sociālo problēmu risināšanā, lai šie cilvēki varētu uzsākt patstāvīgu un pēc iespējas neatkarīgāku dzīvi.

Foto izstāde atrodas 2. stāvā.

‹ Notikumu arhīvs

ORIGO jaunumi

Esi pirmais, kas uzzina par Origo jaunumiem - piesakies! Atteikties no ziņu saņemšanas varēs vienmēr, ja nolemsi tā rīkoties.

E-pasta adrese (Obligāts)
Telefona numurs
?