Fotoizstāde “Rīga 100 gados”

Atzīmējot Latvijas valsts svētkus, īsi pirms Latvijas proklamēšanas 100. gadadienas, šī gada 15. novembrī laukumā pie tirdzniecības centra “Origo”  tika atklāta fotoizstāde “Rīga 100 gados”.

Latvijas simtgadei veltīta fotoizstāde “Rīga 100 gados” piedāvā ieskatu Latvijai un Rīgai nozīmīgos notikumos gadsimta garumā. Izstāde ļauj apmeklētājiem iegūt padziļinātas zināšanas par savu valsti, Rīgu un tās vēstures notikumiem, aplūkojot ekspozīcijā izvietotās 50 fotogrāfijas.

“Izstādē apkopotie 50 attēli ir vizuāls stāsts par Latvijas vēsturi 100 gados caur notikumiem Rīgā, kur risinājušies valstij nozīmīgi notikumi. Izstāde ir par Latvijas cilvēkiem un visu, kas ar viņiem ir noticis 100 gadu laikā.  Latvijas jubilejas gadā, izstāde atšķirīgās kolekcijas versijās bija skatāma – Bordo (Francija), Tallinā (Igaunija), Viļņā (Lietuva) un Līvu laukumā Rīgas svētku ietvaros, un tagad laukumā pie t/c “Origo” pirmo reizi vienkopus būs visas izstādes fotogrāfijas,” atklāj izstādes “Rīga 100 gados” kurators fotomākslinieks Ilmārs Znotiņš.

Fotoizstādē “Rīga 100 gados”  apskatāmi darbi no Latvijas Nacionālā arhīva, Latvijas Kara muzeja, Rīgas vēstures un kuģniecības muzeja un Brāļu kapu komitejas arhīviem, kā arī mūsdienu fotogrāfu, kā piemēram, Gunāra Janaiša, Aivara Liepiņa, Agneses Zeltiņas darbi.

Izstāde ir iekļauta Latvijas valsts simtgades Rīgas pasākumu programmā, to rīko  Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments sadarbībā ar t/c Origo.

Fotoizstāde apskatāma bez maksas un visu diennakti līdz 2019. gada martam.

‹ Notikumu arhīvs

Galerija

+1

Dalies

ORIGO jaunumi

Esi pirmais, kas uzzina par Origo jaunumiem - piesakies! Atteikties no ziņu saņemšanas varēs vienmēr, ja nolemsi tā rīkoties.

E-pasta adrese (Obligāts)
Telefona numurs
?