Iepazīsti jauno make-up zīmolu YOUSTAR Douglas prezentācijā

Arī TU vari būt ZVAIGZNE! Iepazīsties ar krāšņo un daudzveidīgo make-up zīmolu YOUSTAR skaistumkopšanas veikala Douglas rīkotajā prezentācijā t/c Origo galvenajā ātrijā (pie ieejas no Elizabetes ielas puses) 30.jūnijā, ceturtdien, no plkst. 12.00–14.00. Prezentāciju vadīs make-up māksliniece Zane Melnace

Prezentācijas laikā:

  • uzzināsi kā uzklāt izteiksmīgu un vasarīgu make-up, izmantojot YOUSTAR kosmētiku
  • iepazīsies ar produktiem
  • lieliska iespēja laimēt YOUSTAR produktus 

Tiekamies t/c Origo!

FAKTI, KAS TEV JĀZINA PAR YOUSTAR!

Youstar izceļ individuālā skaistuma daudzās šķautnes un pārvērš jaunākās grima tendences un stilus iedvesmojošos kosmētikas produktos, kas ir paredzēti visām skaistuma karalienēm, piedāvājot stilīgu iepakojumu, labu cenas un kvalitātes attiecību un profesionālu kvalitāti. 

Youstar uzņemas iniciatīvu arī vides aizsardzības jomā. Tāpēc viss skaistumkopšanas sortiments ir sertificēts kā klimata neitrāls. Visi produkti ir arī vegāniski, un to ražošanā nav izmantoti izmēģinājumi ar dzīvniekiem.

Youstar kosmētika (ne tikai iepakojums, bet arī paši produkti!) ir oglekļa neitrāli.

Zīmols sadarbībā ar ClimatePartner atbalsta lietus mežu aizsardzības programmu Papua-Jaungvinejā un tādējādi sniedz aktīvu ieguldījumu vides aizsardzībā, tādējādi arī Tu, iegādājoties zīmola produktus,  sniedz atbalstu “paradīzes putniem” – Papua-Jaungvinejas simbolam.

‹ Notikumu arhīvs

Galerija

Dalies

ORIGO jaunumi

Esi pirmais, kas uzzina par Origo jaunumiem - piesakies! Atteikties no ziņu saņemšanas varēs vienmēr, ja nolemsi tā rīkoties.

E-pasta adrese (Obligāts)
Telefona numurs
?