Iepirkšanās gadalaiks SEZONĀLE ir klāt!

No 11.-14. maijam t/c Origo Tevi gaidīs SEZONĀLĒ– burbuļojošā iepirkšanās gadalaikā, kurā ikviens var atrast sev nepieciešamāko no aktuālās sezonas. Šīs SEZONĀLES piedāvājumā ir pavasara sezonas kolekcijas par kārdinošām cenām – tik vieglas un gaisīgas kā ziepju burbuļi pacēlušies Tavu acu augstumā!

Izpārdošanas laiks ir pateicīgs, lai iegādātos starpsezonu apģērbus, kas noderēs vairākos gadalaikos – SEZONĀLĒ ir lieliska iespēja piemeklēt kurpes vieglam solim silto vakaru izklaidēm, ērtus apģērbus dažādām dzīves situācijām un aksesuārus, kas padarīs tevi valdzinošu jebkuros svētkos. Kas nav mazsvarīgi – izpārdošanā pieejamais klāsts ļauj atjaunot tos garderobes plauktus, par kuriem parasti aizdomājas vien mirklī, kad rodas pēkšņa nepieciešamība. Iegādājies apakšveļu, kas derēs, lai labi izskatītos vasaras tērpos vai arī sporta ekipējumu, kas lieti noderēs aktīvajā atpūtā. Un SEZONĀLE šoreiz it īpaši lutina tos, kam patīk mirdzēt – fantastiskas atlaides juvelierizstrādājumiem, aicinot tevi palutināt savu dāmu vai arī sagatavoties kādam īpašam notikumam – bildinājumam vai kristībām! Lai SEZONĀLES svinības būtu pilnasinīgas – atvelc elpu pēc sezonas pirkumu iegādes, baudot burbuļojošus kokteiļus un gardas maltītes kādā no t/c Origo restorāniem!

Tiekamies Origo!

‹ Notikumu arhīvs

Galerija

Dalies

ORIGO jaunumi

Esi pirmais, kas uzzina par Origo jaunumiem - piesakies! Atteikties no ziņu saņemšanas varēs vienmēr, ja nolemsi tā rīkoties.

E-pasta adrese (Obligāts)
Telefona numurs
?