Iespēja ziedot asinis 14. aprīlī laukumā pie t/c Origo

Informējam, ka piektdien, 14. aprīlī, laukumā pie tirdzniecības centra “Origo” laika posmā no 10.00 līdz 14.00 atkal viesosies Valsts asinsdonoru centra (VADC) specializētais autobuss, aicinot kā pastāvīgos, tā potenciālos asinsdonorus ziedot asinis. 

Lai nodotu asinis, līdzi jābūt derīgam personu apliecinošam dokumentam (pasei vai ID kartei) un bankas konta numuram, kā arī jāatbilst visiem kritērijiem, par kuriem vairāk informācijas iespējams atrast VADC mājaslapā. VADC direktore Egita Pole norāda: “Rūpēs par donoru un personāla veselību VADC pastāvīgajās ziedošanas vietās un izbraukumos tiek ievērotas stingras epidemioloģiskās prasības. Ja pašsajūta ir laba, tad ziedot asinis var gan pret Covid-19 vakcinēti, gan nevakcinēti cilvēki.”

  • Atgādinām, ka katrs asins un asins komponentu donors gūst morālu gandarījumu un saņem:
  • izziņu par asins testēšanas rezultātiem (pēc pieprasījuma);
  • uzkodu komplektu;
  • kompensāciju zaudētā asins apjoma atjaunošanai 4,27 EUR vērtībā. To izmaksā bezskaidras naudas pārskaitījuma formā uz donora norādīto kontu;
  • izziņu par asins nodošanu, uz kuras pamata darba devējs piešķir apmaksātu brīvdienu;
  • Donora privilēģiju karti, ja gada laikā (365 dienu ietvaros) asinis ziedo trīs vai vairāk reizes. Karte sniedz dažādu atlaižu iespējas (informācija atrodama šeit: https://www.vadc.lv/donoriem/privilegiju-karte).

Donori tiek aicināti ievērot visus valstī noteiktos piesardzības pasākumus un VADC norādījumus.

Ziedo asinis un palīdzi citam!

Ar cieņu,
t/c Origo

‹ Notikumu arhīvs

ORIGO jaunumi

Esi pirmais, kas uzzina par Origo jaunumiem - piesakies! Atteikties no ziņu saņemšanas varēs vienmēr, ja nolemsi tā rīkoties.

E-pasta adrese (Obligāts)
Telefona numurs
?