Īpašais piedāvājums jaunajā Caffeine Centrālās stacijas daļā!

Tirdzniecības centrā “Origo” atklāta otrā “Caffeine” kafejnīca, kas līdz šim ir arī lielākā visā tīklā. Tā atrodas pirmajā stāvā Centrālās dzelzceļa stacijas daļā pirms izejas uz vilcienu peroniem, iepretim “Origo” laukumam.

Jaunā kafejnīca būs ideāla vieta nesteidzīgai kafijas baudīšanai un iedvesmojošām sarunām starp ikdienas skrējienu jebkurā gadalaikā un jebkādos laikapstākļos. Kafejnīcas platība ir 145 kvadrātmetri, un tās iekštelpu dizains veidots tā, lai radītu mierīgu, relaksējošu vidi un ļautu apmeklētājiem baudīt kafiju ar komfortu. Vienlaikus gada siltajos mēnešos ikvienam apmeklētājam būs iespēja arī izjust pilsētas centra aktīvo ritmu, ķerot saules starus un savu dzērienu baudot 144 kvadrātmetrus plašajā kafejnīcas terasē. 

Jaunajā “Caffeine” kafejnīcas piedāvājumā katrs varēs izvēlēties savai gaumei piemērotu kafijas veidu, atspirdzinošu dzērienu, gardu uzkodu vai našķi, ar ko palutināt garšas kārpiņas un remdēt izsalkumu. 

Par godu kafejnīcas atvēršanai Tev ir lieliska iespēja nobaudīt mūsu gardo nedēļas kafiju ar -25% atlaidi, par cenu sākot tikai no 2,10 eur. Piedāvājums spēkā periodā 06.05.-19.05.2024. tikai jaunajā Caffeine Centrālās stacijas daļā.

Gaidīsim ciemos!

‹ Notikumu arhīvs

ORIGO jaunumi

Esi pirmais, kas uzzina par Origo jaunumiem - piesakies! Atteikties no ziņu saņemšanas varēs vienmēr, ja nolemsi tā rīkoties.

E-pasta adrese (Obligāts)
Telefona numurs
?