Izmaiņas t/c Origo darbībā no 21.oktobra

Atbilstoši Ministru kabineta rīkojumam mainīts tirdzniecības centra “Origo” darba laiks un sniegto pakalpojumu klāsts. Centra pārstāvji informē, ka VCA poliklīnikas vakcinācijas punkts turpinās strādāt pēc iepriekšēja pieraksta no plkst. 9:00 līdz 19:00.  Būs atvērti veikali, kuros iespējams iegādāties pirmās nepieciešamības preces. T/c “Origo” atvērts katru dienu no 10:00 līdz 19:00, bet “Rimi Hyper” – no 7:00 līdz 19:00.

“Linstow Baltic” un multifunkcionālā centra “Origo” komercdirektore Evija Majevska: “Esam raduši iespēju daļēji turpināt t/c “Origo” darbību, rūpējoties gan par mūsu darbinieku un apmeklētāju veselību un drošību, gan arī ievērojot visas valstī noteiktās epidemioloģiskās drošības prasības. Kā sociāli atbildīgs uzņēmums esam ieinteresēti iedzīvotāju vakcinācijas pieauguma veicināšanā, tāpēc turpinām nodrošināt vakcināciju mūsu multifunkcionālā centra telpās.”

Klātienē iepirkšanās centrā būs pieejami šādi tirdzniecības pakalpojumi: aptieku (tostarp veterināro), pārtikas preču, optikas, dzīvnieku barības un higiēnas preču veikalu, grāmatnīcu, preses tirdzniecības, telekomunikācijas preču un pakalpojumu, kā arī ziedu tirdzniecības vietu darbība.

“Origo” pārstāvji atgādina, ka pārvietotais vakcinācijas punkts tagad atrodas t/c “Origo” Stacijas daļā blakus salonam “Kolonna” (ieeja no Gogoļa ielas puses).  Vakcīnu saņemšana notiek pēc iepriekšēja pieraksta. Pieteikties vakcīnai iespējams www.manavakcina.lv, izvēloties vakcinēšanās laiku un vietu t/c “Origo” Rīgā, Stacijas laukumā 4, vai https://ej.uz/Origo_Covid, vai arī zvanot pa tālruni 8989. Vakcinācijas punktā pieejamas dažādas vakcīnas, taču, lai noskaidrotu  konkrēto vakcīnu, jāsazinās ar VCA poliklīniku. Vakcīnas pieejamība konkrētajā dienā atkarīga no piegādēm. Vakcinācijas punktā tiek vakcinēti arī bērni no 12 gadu vecuma, pirms vakcinācijas tiek nodrošināta ārsta apskate.

Apmeklētāji tiek aicināti ievērot visus valstī noteiktos piesardzības pasākumus un vakcinācijas punktā sekot visiem VCA poliklīnikas norādījumiem.

Ārstniecības iestādes kods: 0100-64120.

‹ Notikumu arhīvs

ORIGO jaunumi

Esi pirmais, kas uzzina par Origo jaunumiem - piesakies! Atteikties no ziņu saņemšanas varēs vienmēr, ja nolemsi tā rīkoties.

E-pasta adrese (Obligāts)
Telefona numurs
?