JĀŅA ŠIPKĒVICA, REIŅA SĒJĀNA UN INTARA BUSUĻA MŪZIKAS RADĪŠANAS PROCESS PIEREDZE UN IEDVESMA.

1.februāra pēcpusdienā, nepiespiestā un draudzīgā atmosfērā, faniem un ikvienam interesentam bija iespēja satikt grupas “Instrumenti” dalībniekus un Intaru Busuli, lai uzklausītu pieredzes stāstus, uzdotu sevi interesējošus jautājumus un aprunātos ar mūziķiem. Šīs tikšanās ar mūzikas ierakstu gada balvas “Zelta Mikrofons” nominantiem noris T/C Origo 2. stāva “Zelta Mikrofona” balsošanas telpā.

Iepriekšējās meistarklasēs pieredzēts, ka jauniešus ļoti interesē stāsts, kā notiek radošais process, kā top dziesmu teksti, mūzika. Atbildot uz šo jautājumu no klātesošajiem, tēlaini izteicās Jānis Šipkēvics: “Dziesmas tiešām rodas mokās, bet dažkārt ļoti viegli lokās. Reizēm tie ir vārdi, kuri piedod kādu virzienu, un mūzika pēc tam to pārveido, līdzīgi kā ledus sasalstot, “izmīca” to par kaut ko citu. Citreiz vārdi rodas jau gatavam muzikālajam daiļdarbam, un tad mēs šujam vārdu apģērbu uz šīs mūzikas miesas.”

Nominācijai “Origo Zelta dziesma 2018” izvirzīta gan grupas “Instrumenti” dziesma “HES un tu”, gan Reiņa Sējāna un Intara Busuļa izpildītā “Tu esi labākais”. Šajā mūzikas ierakstu gada balvas “Zelta Mikrofons” nominācijā uzvarētāju nosaka tautas balsojums, un šogad pirmo reizi to var izdarīt ikviens, neatkarīgi no atrašanās vietas, balsojot tiešsaistē: https://www.origo.lv/zelta-mikrofons.

Kura no desmit nominētajām dziesmām nominācijai “Origo Zelta dziesma 2018” būs saņēmusi visvairāk balsu, to varēs uzzināt apbalvošanas ceremonijā, kas notiks 12. februārī Dailes teātrī.

Foto no tikšanās 1. februārī Origo t/centrā. Foto Andris Krištabans.

‹ Notikumu arhīvs

Galerija

+17

Dalies

ORIGO jaunumi

Esi pirmais, kas uzzina par Origo jaunumiem - piesakies! Atteikties no ziņu saņemšanas varēs vienmēr, ja nolemsi tā rīkoties.

E-pasta adrese (Obligāts)
Telefona numurs
?