Jauns veikals – Home & You

Home&You ir starptautisks interjera dekoru veikals, kas piedāvā modernus un stilīgus risinājumus jebkura interjera vajadzībām. Ar vairāk nekā 160 veikaliem dažādās pasaules valstīs Home&You ir kļuvis par vienu no vadošajiem interjera dekoru preču pārstāvjiem.

Home&You jaunais veikals piedāvā klientiem izbaudīt plašu un daudzveidīgu preču izvēli visām mājas telpām. Sākot no dzīvojamās istabas līdz guļamistabai, virtuvei un vannasistabai, veikals ir aprīkots ar visu nepieciešamo, lai padarītu jūsu mājokli vēl skaistāku un komfortablāku.

Veikala jaunais koncepts apvieno mūsdienīgu dizainu un funkcionalitāti, piedāvājot daudzveidīgu produktu klāstu. Veikalā atradīsiet gan dažādus interjera priekšmetus , gan lieliskas idejas dāvanām svētkos.

Svinot jaunā veikala atklāšanu, Home&You piedāvā īpašu akciju -50% atlaide otrajai precei! Akcija spēkā no 15. marta līdz 17. martam. Lieliska iespēja papildināt savu interjeru ar augstas kvalitātes dekora priekšmetiem par pievilcīgām cenām.

Nāciet un apmeklējiet jauno veikalu tirdzniecības centrā ORIGO un atklājiet neierobežotas iespējas savu telpu iekārtošanā ar Home&You.

‹ Notikumu arhīvs

Galerija

Dalies

ORIGO jaunumi

Esi pirmais, kas uzzina par Origo jaunumiem - piesakies! Atteikties no ziņu saņemšanas varēs vienmēr, ja nolemsi tā rīkoties.

E-pasta adrese (Obligāts)
Telefona numurs
?