Jauns veikals Origo – Beercan Boards

Augusta sākumā t/c Origo atvērts Amerikā radītā zīmola „Beercan Boards” pirmais veikals Eiropā! “Beercan Boards” ražo revolucionārus, unikālus un izturīgus alumīnija longbordus, kas nodrošina lielāku kontroli un stabilitāti brauciena laikā, ideālu kruīzam pilsētas ielās. “Beercan Boards” longordi no citiem būtiski atšķiras gan ar izejmateriālu, gan ar daudzveidīgo dizaina un krāsu izvēli, gan ar citām īpašībām, kas nodrošina unikālu braukšanas pieredzi, kā neviens cits.

Šie logbordi radīti ar videi draudzīgu domu – visas plastmasas un alumīnija detaļas ir izgatavotas no otrreiz pārstrādātiem produktiem, kas atspoguļojas arī zīmola “Beercan Boards” nosaukumā un logo. “Beercan Boards” longbordi nodrošina unikālu braukšanas pieredzi, kā neviens cits.

Atnāc uz “Beercan Boards” veikalu, pārliecinies par tā plašo piedāvājumu un izvēlies savu ideālo longbordu ikdienas gaitām. Veikals atrodas B ēkas otrajā stāvā, pretī Zapping Milano veikalam.

Dzīvo zaļi, laimīgi un koši!

‹ Notikumu arhīvs

Galerija

Dalies

ORIGO jaunumi

Esi pirmais, kas uzzina par Origo jaunumiem - piesakies! Atteikties no ziņu saņemšanas varēs vienmēr, ja nolemsi tā rīkoties.

E-pasta adrese (Obligāts)
Telefona numurs
?