Jauns veikals – Wellners

Wellners piedāvā daudzveidīgu dabīgo produktu izvēli tavai veselībai un labsajūtai. Vai tas būtu dienišķais vitamīns D, mīļākais sejas krēms, vai veselīgs našķis bērnam, vari mums uzticēties kvalitatīvāko, dabīgāko un ilgtspējīgāko produktu izvēlē. Mūsu sortimentā ir vairāk nekā  2500 preču, tostarp vitamīni un uztura bagātinātāji, veselīga pārtika, ādas un ķermeņa kopšanas līdzekļi, ārstniecības augu līdzekļi, dabai draudzīgi tīrīšanas līdzekļi, produkti bērnam un māmiņai, un citi dabai un cilvēkiem draudzīgi produkti. Wellners: visas tavai veselībai un labsajūtai nepieciešamās preces vienuviet! 

Vīzija: 

Wellners  mērķis ir veicināt veselību un labklājību sabiedrībā. Mēs ticam, ka dabiskiem, ilgtspējīgiem, un veselīgiem produktiem jābūt pieejamiem ikvienam. Taču lai veselīgu izvēļu veikšana kļūtu par normu, nepieciešama izpratne. Tāpēc nodrošināsim ne tikai plašu preču klāstu, bet arī  ar vadošo ekspertu un profesionāļu apstiprinātu informāciju. Mēs lepojamies, ka katra mūsu produkta ceļš sākot no izstrādes līdz pat klienta rokām ir ētisks un videi draudzīgs. Mūsu mērķis ir dot iespēju klientiem pieņemt apzinātas izvēles rūpēs par savu, tuvāko cilvēku un visas planētas veselību un labklājību.

Misija:

Wellners misija ir padarīt dabīgus un veselīgus produktus viegli pieejamus ikvienam. Esam apņēmušies kļūt par  Latvijā un Baltijā vadošo dabīgo preču veikalu, kurā rūpīgi izvēlētus produktus atradīs cilvēki ar visdažādākajām vajadzībām, gaumi un iespējām.

‹ Notikumu arhīvs

ORIGO jaunumi

Esi pirmais, kas uzzina par Origo jaunumiem - piesakies! Atteikties no ziņu saņemšanas varēs vienmēr, ja nolemsi tā rīkoties.

E-pasta adrese (Obligāts)
Telefona numurs
?