Jūnija izskaņā uz „Origo Summer Stage” skatuves uzstāsies konkursa #GarāžasGrupa finālisti, „Sunshine Band”, DJ Artis Volfs un grupa „Olas”

Šonedēļ „Origo Summer Stage” iepriecinās pilsētas iedzīvotājus un viesus ar diviem muzikāli daudzveidīgiem koncertiem.

25. jūnijā plkst. 16:00 apmeklētājiem būs iespēja izbaudīt otro garāžas grupu koncertu, kas tiek rīkots sadarbībā ar radio Pieci.lv. Koncertu iesāks talantīgais meiteņu vokālais ansamblis „Espresso Latvia”, tā turpinājumā klausītājus priecēs jaunā un daudzsološā dziedātāja Ilze Fārte, bet noslēgumā Rīgas centru ar savu mūziku piepildīs dinamiskā spāņu/ latino grupa „Los Daugavas Nens”, kuri klausītājus uz brīdi aizvedīs ceļojumā uz saulaino Spāniju.

26.jūnijā plkst. 16:00 uz „Origo Summer Stage” skatuves uzstāsies talantīgā un ambiciozā smooth jazz apvienība „Sunshine Band”, kas citu grupu vidū izceļas ar oriģinālu 90. gadu hitu kaverversijām. Šajā koncertā grupa plāno izpildīt visiem zināmus disko hitus, tiem piešķirot savu unikālo „Sunshine Band” skanējumu un rokrakstu.

30.jūnijā plkst. 16:00 ballīti laukumā pie „Origo” sarīkos pazīstamais radio ētera cilvēks DJ Artis Volfs un strauju popularitāti guvusī grupa „Olas”.

Kā ierasts, koncertus apmeklētāji var klausīties ērti iekārtojoties Stacijas laukumā izvietotajās sēdvietās vai arī kādā no t/c „Origo” kafejnīcu vasaras terasēm – „Gan Bei”, „Double Coffee” un „Il Patio”.

Par „Origo Summer Stage”:

Kultūras aktivitāšu centrs “Origo Summer Stage” kā pilsētas spogulis Stacijas laukumā visas vasaras garumā piedāvā sajust un piedzīvot Latvijas nozīmīgāko vasaras pasākumu un festivālu garšu, uz vienas skatuves atspoguļojot Latvijas lielākos mūzikas festivālus. Iejūtoties vasarīgajā nedēļas nogales ritmā, vasaras vakaros ikviens aicināts ērti iekārtoties kādā no āra kafejnīcām un ļauties dažādu izpildītāju priekšnesumiem. 450 m2 plašajā brīvdabas galerijā visas vasaras garumā tiek izstādītas lielformāta foto izstādes. Savukārt dizaina objekts “Saules pulkstenis – Origo Universi” ikvienu rosina noteikt laiku un iepazīt Latvijas viduslaiku pilis un nozīmīgākos objektus Eiropas pilsētās. Dizaina objekts “Saules pulkstenis – Origo Universi” ir “Linstow Center Management” dāvana Rīgai, kas 2014.gadā bija Eiropas kultūras galvaspilsēta.

‹ Notikumu arhīvs

ORIGO jaunumi

Esi pirmais, kas uzzina par Origo jaunumiem - piesakies! Atteikties no ziņu saņemšanas varēs vienmēr, ja nolemsi tā rīkoties.

E-pasta adrese (Obligāts)
Telefona numurs
?