KĀ RADĪT SATURĪGU DZIESMAS TEKSTU – PIEREDZĒ DALĀS GRUPA “ASTRO’N’OUT”

25. janvārī t/centrā Origo viesojās grupa “Astro’n’out”, daloties ar klausītājiem padomos, kā veiksmīgi attīstīt savu muzikālo karjeru. Mūziķi dalījās pieredzē, kā tapušas viņu dziesmas un deva praktisku iespēju izmēģināt radīt dziesmai stāstu, mūziku un vārdus. Kā saka grupas soliste Māra Upmane-Holšteine: “Kad runa ir par mūzikas radīšanu, bieži vien cilvēkiem liekas, ka ir jāgaida īstā iedvesma, īstie vārdi un melodija, kas ienāk prātā. Bet nē, tā parasti nenotiek – ir jāsanāk visiem kopā un jādara. Jāraksta un jāmēģina, tad viss aizies. Tā mums tas notiek”.

Populāro mūziķu meistarklases ir aizraujošas un noderīgas mūzikas skolu audzēkņiem, kas savu profesionālo dzīvi plāno saistīt ar mūziku, kā arī pilnīgi visiem mūzikas mīļotājiem un citiem interesentiem. Meistarklases ir bez maksas un notiek Origo t/centra 2. stāvā, “Zelta Mikrofons” balsošanas telpā. No sirds ceram, ka katrs atradīs sev ko iedvesmojošu savu sapņu realizēšanai.

Visas 10 nominantu dziesmas var noklausīties “Spotify”: https://open.spotify.com/user/zeltamikrofons/playlist/4eMThXe9LSrvxXCi517iwO?

Savukārt nobalsot par savu mīļāko dziesmu jeb “Origo Zelta dziesmu 2018” var līdz pat 10. februārim tiešsaistes tautas balsojumā vietnē https://www.origo.lv/zelta-mikrofons/.

Foto no tikšanās Origo t/centrā 25. janvārī. Foto Andris Krištabans

‹ Notikumu arhīvs

Galerija

+7

Dalies

ORIGO jaunumi

Esi pirmais, kas uzzina par Origo jaunumiem - piesakies! Atteikties no ziņu saņemšanas varēs vienmēr, ja nolemsi tā rīkoties.

E-pasta adrese (Obligāts)
Telefona numurs
?