KAMĒR TEV IR MĪLA – VISS IR IESPĒJAMS!

Šogad mūzikas ierakstu gada balva “Zelta Mikrofons” norisinās jau 23. reizi. Origo Zelta dziesma ir vienīgā kategorija, kurā uzvarētāju nosaka nevis profesionāla žūrija, bet gan visi mūzikas mīļotāji, neatkarīgi no savas nodarbošanās un atrašanās vietas – pirmo reizi tautai ir iespēja sniegt savu balsi elektroniski. Jebkurš mūzikas atbalstītājs var nobalsot par savu mīļāko dziesmu elektroniski, tomēr nekas nevar atsvērt personīgo saikni, tāpēc tiek rīkotas neformālas, draudzīgas tikšanās ar nominantiem.

Otrdien, 29. janvārī, T/C Origo 2. stāvā “Zelta Mikrofona” balsošanas telpā norisinājās kārtējā tikšanās – šoreiz ar skaistās balss īpašnieci Kristīni Prauliņu, kas dalījās ar personīgo pieredzi, darot lietas, kuras pašai patiesi interesē un par kurām “acīs deg dzirkstele”. Kristīne ir lielisks piemērs tam, ka vēlēšanās piepildās, ja tām tic un tās tiek izteiktas skaļi – tieši tā dziedātājai izveidojusies panākumiem un atziņām bagātā sadarbība ar Maestro Raimondu Paulu, Latvijas Radio bigbendu, kā arī dažādiem citiem mūziķiem, piemēram, grupu Very Cool People, reperiem ansi un Edavārdi. Klātesošajiem bija unikāla iespēja gūt nelielu ieskatu Kristīnes Prauliņas skaistajā dziesmā, kas oriģināli bijis kā īpašs veltījums brālim kāzās, bet plašākai auditorijai būs pieejama tikai marta sākumā.

Kristīnes Prauliņas, Raimonda Paula un Latvijas Radio bigbenda dziesma “Kamēr tev ir mīla” ir izvirzītas mūzikas ierakstu gada balvai “Zelta Mikrofons” nominācijā “Origo Zelta dziesma 2018”, kur uzvarētāju nosaka tikai tautas balsojums vietnē https://www.origo.lv/zelta-mikrofons/.

 

Foto no tikšanās 29.janvārī Origo t/centrā. Foto Andris Krištabans.

‹ Notikumu arhīvs

Galerija

Dalies

ORIGO jaunumi

Esi pirmais, kas uzzina par Origo jaunumiem - piesakies! Atteikties no ziņu saņemšanas varēs vienmēr, ja nolemsi tā rīkoties.

E-pasta adrese (Obligāts)
Telefona numurs
?