Ko dāvināt Ziemassvētkos? Martas Grigales dāvanu meklējumi t/c “Origo”

Tuvojas gada sirsnīgākie svētki – Ziemassvētki, un dziedātaja Marta Grigale ieskatās t/c “Origo” piedāvājumā, meklējot jaukākās un lietderīgākās dāvanas saviem mīļajiem. “Dāvanu meklēšanu parasti sāku savlaicīgi, jo gribu mierīgi un bez stresa saviem mīļajiem sarūpēt pārdomātas dāvanas. Tas man rada prieku un svētku sajūtu, tāpēc man ir svarīgi tam veltīt laiku un procesu izbaudīt,” stāsta Marta, “tādēļ iesaku doties uz t/c “Origo”, kur ir ne tikai patīkama atmosfēra, bet iespējams arī atrast dāvanas visai ģimenei!”

Dziedātāja izvēlējusies 10 dažādus pievilcīgus un ikdienā noderīgus produktus, kas itin labi var kļūt par lieliskām Ziemassvētku dāvanām! Ieskaties Martas Ziemassvētku dāvanu ceļvedī.

Ziemassvētki ir vislabākais laiks saviem mīļajiem sagādāt siltu apģērbu

Neiztrūkstošie ziemas aksesuāri – šalles un cepures – būs lietderīga un mīļa dāvana. Tas ir arī labs veids, kā parādīt saviem tuvajiem, ka tev viņi rūp un vēlies, lai viņi būtu ne tikai siltumā ziemas spelgonī, bet arī izskatās satriecoši. “Mīksta, koša šalle ar saderīgu cepuri noteikti būs izcila dāvana meitai vai mīļotajai sievietei. Jā, it kā vienkārša dāvana, bet ir vērts ņemt vērā – nereti visu ziemu pavadām, nēsājot vienu cepuri un vienu šalli, tāpēc tik aukstā ziemā kā pie mums pavisam noteikti šie siltie un kvalitatīvie aksesuāri noder – lai vieglāka un patīkamāka pavasara gaidīšana!” stāsta Marta, pielaikojot vilnas cepuri un bārkstainu šalli.

(Cepure: Lindex EUR 19,99, šalle: Lindex EUR 24,99)

Lai rubīns lūpās mirdz!

Viena no lielākajām sieviešu rotām ir viņu lūpas. Ikviena sieviete, kas mīl saposties gan uz svētkiem, gan ikdienā, novērtēs kvalitatīvu lūpukrāsu vai lūpu spīdumu. Marta izvēlējusies Dior Addict Lip Tint lūpu krāsu: “Pati ikdienā dodu priekšroku neitrālu toņu lūpu krāsām, bet Ziemassvētkos priecātos saņemt ko košāku, piemēram sarkanu ilgnoturīgo Dior Addict Lip Tint, kurai tiešām ir grūti pretoties! Šāda luksusa klases kosmētika man liktu pasmaidīt un atgādinātu par dāvinātāju katru reizi, to lietojot!”

(Lūpu krāsa Dior Addict Lip Tint, dažādi toņi 41,49 EUR, Douglas)

Atvieglo Jaungada apņemšanos – uzdāvini sporta inventāru

“Sports ir svarīga manas veselības un labsajūtas sastāvdaļa. Es pati jūtos krietni labāk, kad trenējos, un tas noteikti ir kas tāds, uz ko es gribētu iedvesmot arī citus. Turklāt, lai cik arī klišejiski tas neskanētu, jauns gads ir un paliek perfekts brīdis, lai uzsāktu jaunu apņemšanos. Mājās ērti lietojams vingrošanas inventārs – jogas matracis un hanteles būs lieliska papildu motivācija!” iesaka Marta, izvēloties Sportland pieejamos Cassal produktus.

(CASALL EXRC MAT BLNC 4MM paklājiņš: 29,95 EUR, CASALL YOGA MAT POSITION 4MM paklājiņš: 49,95 EUR, CASALL CL DUMBBELL hantele 2KG: 17,95 Sportland)

Vienmēr un vienkārši našķoties – kurš gan to negribētu?

“Runāšana sudrabs, paēšana – zelts” vēstī pavārgrāmtas “Vienkārši našķoties” (autore Z. Grēviņa), atgādinot, ka ēdiens ir viena no lielākajām cilvēku baudām. “Pavārgrāmatas noteikti ir laba dāvana mīļajiem, jo tā ir kā investīcija jūsu turpmākajās tikšanās reizēs – varētu cerēt, ka dāvanas saņēmējs pēc tam ar savām jaunapgūtajām pavārmākslas prasmēm palutinās arī mani,” smej Marta, “taču ikviena grāmata būs laba dāvana svētkos, it īpaši, ja zini, par ko dāvanas saņēmējs interesējas. Noteikti ieskaties Jānis Roze grāmatnīcā, meklējot dāvanas!”

(Z. Grēviņa, Vienkārši našķoties 26,95 EUR, Jānis Roze)

Ķermeņa kopšanas līdzekļi – klasika, ko novērtēs

Ķermeņa kopšanas līdzekļi allaž ir laba dāvana – tā ir ne tikai praktiska dāvana, bet arī ar jauku domu, proti, ir laiks sevi palutināt! Marta izvēlējusies The Body Shop Rozā greipfrūta produkciju, uzsverot dušas želejas spirgto aromātu un sviestkrēma patīkamo konsistenci, tostarp norādot: “Mani uzrunā arī The Body Shop Godīgās tirdzniecības principi, izvēloties iegādāties produktu sastāvdaļas un iepakojumu no jaunattīstības pasaules valstīm. Mūsdienās tas nav mazsvarīgi, jo ar apzinātu patēriņu varam ietekmēt pasaules procesus!”

(Rozā greipfrūta dušas želeja: 8,90 EUR, Rozā greipfrūta ķermeņa sviestkrēms: 20,50 EUR, The Body Shop)

Jaunā sieviešu mīlestība – Dyson produkcija

Sieviešu rūpes par saviem matiem, saglabājot tos veselīgus un vēlme iegūt ideālās Holivudas lokas – nu jau ir sasniedzama realitāte! Marta stāsta: “Man liekas, ka teju katra sieviete sapņo par Dyson matu veidotāju, arī es. Tā ir paliela investīcija, bet dod iespēju katru dienu izskatīties kā pēc friziera apmeklējuma. Pateicoties maināmajiem uzgaļiem, ar to ir iespējams gan izžāvēt, gan izveidot dažādas frizūras, nebojājot matus. Ļoti lietderīga dāvana, kas kalpos ilgi un sniegs prieku ik dienu!”

(Dyson Airwrap Complete, 1300 W, violeta, matu veidotājs 749.99 €, Euronics)

Ziemassvētku džemperi – laba svētku tradīcija

Glīto vai neglīto – vienalga, bet Ziemassvētku džemperu tradīcija kādu laiku arī Latvijā ir iedibinājusies. Marta izvēlējusies slavenā Ziemassvētku tēla Grinča džemperi, norādot, ka Ziemassvētku zagļa tēls laika gaitā mainījies un nu jau tas ir kļuvis par daļu no šo svētku populārās folkloras: “Iesaku šo veidot kā kolektīvo dāvanu, lai katram pie svētku galda ir Ziemassvētku džemperis! Tas sniegs īpašu sajūtu, kā arī visa ģimene būs pateicīga pēc svētku vakariņām smalkos ietērpus nomainīt uz ko ērtu un omulīgu!”

(GRINCH Ziemassvētku džemperis 14,99 EUR, Sinsay)

Rotaļlietas pašiem mazākajiem

“Tas ir fantastiski, cik plaša izvēle šobrīd ir rotaļlietām! Man bērnībā šāda daudzveidība pat sapņos nebūtu rādījusies, tāpēc ar lielu interesi un prieku izvēlos saviem bērniem tādas rotaļlietas, kādas man pašai būtu patikušas. Un, protams, ka neviens negaida Ziemassvētkus ar tādu degsmi un prieku kā bērni, tāpēc tiešām gribas, lai viņiem šie svētki ir brīnumaini,” teic Marta Toys Planet veikalā, izvēloties autobusa rotaļlietu.

(DICKIE TOYS city express autobuss 24,99 EUR, Toys Planet)

Stilīgi juvelierizstrādājumi

Protams, Ziemassvētki ir izslavēti ar to, ka nereti ļaudis apdāvina viens otru ar juvelierizstrādājumiem. Bet Marta ir atradusi neierastākus risinājumus: “Dimanti, pērles, Swarovski kristāli… Bet kāpēc ne sudraba ķirši, bizbizmārītes un zemenītes? Tā būs forša un atšķirīga dāvana jaunai dāmai!”

(Baltzelts)

Uzdāvini iespēju gleznot!

Ne visi ir gatavi svētkos saņemt meistarklases pie mākslinieka, atklājot sevī gleznotāju. Taču var atvieglot šo uzdevumu un uzdāvināt audeklu ar norādēm, vai radīt pašam savu mākslas darbu, nemaz nepametot savu māju! “Es domāju, ka Kunst&Hobi jūs atradīsiet ne to vien, sagādājot dāvanu, kas ļaus jūsu mīļajiem izpausties radoši! Audekls ar ciparu-krāsu norādēm derēs jebkuram sagatavotības līmenim un vecuma grupai,” saka Marta, izvēloties audeklu ar Itālijas ainavu.

(STANDARD KIT, PAINTING BY NUMBERS, “ITALY, MONAROLA” 35X45CM 17,00 EUR, Kunst&Hobi)

Arī iespēja izvēlēties būs lieliska dāvana!

Izvēle ir labākā dāvana, to der atcerēties! Un tieši dāvanu kartes ir tās, kas ļauj dāvanas saņēmējam izvēlēties pašam, ko no lielā t/c “Origo” produktu un pakalpojumu klāsta izraudzīties. “Origo” dāvanu karte darbojas kā norēķinu karte, līdz ar to sev kaut ko “uzdāvināt” var vairāk nekā vienu reizi, izpētot piedāvājumu starp vairāk kā 150 veikaliem un pakalpojumu sniedzēju vietām tirdzniecības centrā. “Man pašai ļoti patīk saņemt dāvanu kartes, jo dažreiz tikai es pati zinu, ko visvairāk vēlos sev uzdāvināt. Tāpēc nepiekrītu tiem, kas domā, ka šāda dāvana ir bezpersoniska – tieši otrādi, tā parāda rūpes un vēlēšanos nekļūdīgi iepriecināt un palutināt. Turklāt dāvinātājs var izvēlēties jebkādu nominālu, tādējādi jau pašā dāvanu kartē iekļaujot kādu nozīmīgu skaitli, kas viņam un dāvanas saņēmējam ir īpašs,” norāda Marta, uzsverot to, ka dāvanu karti var iegādāties par jebkādu summu no 10 – 150 EUR apmērā sev vēlamā nominālā, piemēram, 33.33 EUR, tādā veidā dāvinot arī simbolisku nozīmi, izvēloties tuviniekam svarīgu skatili.

‹ Notikumu arhīvs

ORIGO jaunumi

Esi pirmais, kas uzzina par Origo jaunumiem - piesakies! Atteikties no ziņu saņemšanas varēs vienmēr, ja nolemsi tā rīkoties.

E-pasta adrese (Obligāts)
Telefona numurs
?