Konsultatīvā dienas centra „Torņakalns” audzēkņi aizraujošā ekskursijā iepazīst t/c „Origo”

Vakar tirdzniecības centram „Origo” bija liels prieks pie sevis uzņemt 28 zinātkārus konsultatīvā dienas centra „Torņakalns” audzēkņus, kas aizraujošā ekskursijā iepazina tirdzniecības centra apkārtni un to, kā strādā tirdzniecības centrs.

Ekskursijas sākumā astronoms Mārtiņš Gills bērnus iepazīstināja ar dizaina objektu „Saules pulksteni  – Origo Universi”, interesentiem bija iespēja aplūkot unikālo brīvdabas lielformāta fotogaleriju un vērot, kā uz „Origo Summer Stage” skatuves norit  ģenerālmēģinājumi pirms vakarā gaidāmā koncerta.

Turpinājumā t/c „Origo” apsardzes priekšnieks Raimonds Laškops bērniem deva iespēju iepazīt tirdzniecības centru no tā darbinieku skatupunkta un izzināt t/c „Origo” ikdienu. Ekskursiju noslēdza brauciens 43 m augstajā pulksteņa tornī, kur pulksteņa torņa kafejnīca „Neo” bērnus cienāja ar saldējumu un tiem bija iespēja ieraudzīt Rīgu no putna lidojuma.

Sakām paldies aktīvajiem ekskursantiem par aizraujoši pavadītu dienu!

‹ Notikumu arhīvs

ORIGO jaunumi

Esi pirmais, kas uzzina par Origo jaunumiem - piesakies! Atteikties no ziņu saņemšanas varēs vienmēr, ja nolemsi tā rīkoties.

E-pasta adrese (Obligāts)
Telefona numurs
?