Latvijas hokeja fotokonkurss „Sarauj, fotogrāf!”

Hokejs Latvijā, tas ir dvēseles stāvoklis par ko ir pārsteigti ārzemnieki, taču mums tas ir dzīves veids, ar ko lepojamies un par ko nebaidāmies stāstīt gan draugiem, gan citiem pasaulē! Hokejs bildēs – tā ir būtiska mūsu vēstures sastāvdaļa ne tikai uz laukuma, bet arī ģērbtuvēs, treniņu laikā, kuriozās situācijās, skatītāju tribīnēs.

Sarauj Fotogrāf!

Aicinām piedalīties fotokonkursā, kura mērķis ir parādīt mūsu hokeju no dažādiem rakursiem. Fotokonkurss „Sarauj, fotogrāf!” norisināsies laikā no 24. janvāra līdz 31. marta (darbu pieņemšana no 24. janvāra līdz 14. februārim) un tiek aicināts jebkurš Latvijas iedzīvotājs, kas atrodas hokeja tuvumā un spēj rokās noturēt fotoaparātu, fotografēt un savus darbus iesniegt konkursam. Darbos var tikt atspoguļoti treniņi, spēles, kulminācijas un sagrāves, spēļu norises vietas, skatītāji, apkārtne, dinamiski kadri, portreti, žanru scēnas gan profesionālajā, gan amatieru hokejā. Vērtīgas balvas tiks pasniegtas 10 nominācijās.

Fotokonkursam „Sarauj, fotogrāf!” iesniegtajiem darbiem jābūt uzņemtiem Latvijā. Pirmajā konkursa atlases kārtā uzvarējušie 100 labākie darbi no 22. februāra tiks izstādīti t/c „ORIGO” brīvdabas lielformāta izstāžu galerijā. Nākamā kārtā, žūrija izvērtējot pirmās kārtas uzvarētājus, atlasīs 10 labākos darbus, kuru autori iegūs vērtīgas balvas.

Konkursa žūrijas komisiju vadīs žurnālists, fotogrāfs un pasniedzējs Imants Žīgurs, komisijas sastāvā ietilpst hokeja komandas „Rīgas Dinamo” galvenais treneris Jūliuss Šuplers, laikraksta „Diena” pārstāvis galvenais redaktors, profesionālā sporta fotogrāfs Ilmārs Znotiņš un hokeja skolas „Rīga” direktors Dainis Locis.

Autori savus darbus dalībai fotokonkursā var iesniegt gan elektroniski konkursa projekta vadītājai Olgai Kull pa e-pastu konkurss@origo.lv vai personīgi CD/DVD disku nododot t/c „ORIGO” Pulksteņa torņa 11. stāvā. Ar konkursa noteikumiem un darbu tehniskajiem nosacījumiem var iepazīties šeit “Konkursa nolikumā”.

Papildus informācija pa tālruni 67073030
www.facebook.com/origokonkurss

‹ Notikumu arhīvs

ORIGO jaunumi

Esi pirmais, kas uzzina par Origo jaunumiem - piesakies! Atteikties no ziņu saņemšanas varēs vienmēr, ja nolemsi tā rīkoties.

E-pasta adrese (Obligāts)
Telefona numurs
?