Laukumā pie t/c Origo atklāta “Latvijas Ainavu arhitektūras balva 2019” izstāde

5.decembrī, laukumā pie tirdzniecības centra “Origo” ar svinīgu pasākumu tika atklāta “Latvijas Ainavu arhitektūras balvas 2019” lielformāta brīvdabas izstāde. Izstādē ikvienam interesentam bez maksas ir iespēja apskatīt pirmajai Latvijas Ainavu arhitektūras balvai pieteikto labāko darbu izlasi, kurus gan vietējie, gan ārvalstu žūrijas eksperti novērtējuši visaugstāk.

Pēdējās dekādēs Latvijas pilsētvidei un dabas ainavai strauji mainoties, publiskajā ārtelpā ir īstenotas ievērojamas pārmaiņas, kas pozitīvi uzlabojušas apkārtējās pilsētvides un dabas ainavu kvalitāti. Tā kā laikmetīgās ārtelpas projektu un risinājumu skaits ir strauji audzis, Latvijas Ainavu arhitektu asociācija 2019.gadā izlēma rīkot pirmo Latvijas Ainavu arhitektūras balvu, tādējādi atzīmējot nozares briedumu un profesionāļu sniegumu sabiedrības interesēs. Izstādē redzamas vairāk nekā 60 ārtelpas nominācijas. Šogad nominācijas tika iedalītas trīs kategorijās – Ārtelpa, Personības un Procesi.

Izstādes atklāšanā piedalījās: Latvijas Ainavu arhitektu asociācijas valdes priekšsēdētāja Helēna Gūtmane, Rīgas domes deputāts Andris Bačkurs, t/c “Origo” vadītājs Aleksandrs Ņemirovskis, SIA “Rīgas meži” valdes loceklis Uldis Zommers, TV raidījuma „Ielas garumā” veidotāja Lilita Eglīte un citi ar nozari saistīti viesi.

Mums ir liels pagodinājums uzņemt t/c “Origo” laukumā tik nozīmīgu un krāšņu izstādi, kur vienviet apkopotas Latvijas skaistākās ārtelpas un ainavas. Latvijas Ainavu arhitektūras asociācija, veidojot šādu izstādi, spēj ikvienam iedzīvotajam parādīt, cik skaista un bagāta ir mūsu valsts. Tā kā tirdzniecības centrs “Origo” ir ikdienas ceļu krustpunkts gan rīdziniekiem, gan pilsētas viesiem, ikviens kultūras un mākslas baudītājs var izstādi aplūkot sev vēlamā laikā.

Pasākuma foto: Andris Krištabans

‹ Notikumu arhīvs

Galerija

+5

Dalies

ORIGO jaunumi

Esi pirmais, kas uzzina par Origo jaunumiem - piesakies! Atteikties no ziņu saņemšanas varēs vienmēr, ja nolemsi tā rīkoties.

E-pasta adrese (Obligāts)
Telefona numurs
?