“MELO-M” UN “PIENEŅU VĪNS” NOSLĒGS “ORIGO SUMMER STAGE” 7. SEZONU

Piektdien, 26. augustā no plkst. 17.00 līdz 20.00 “Origo Summer Stage” notiks grandiozais 7. sezonas noslēgums kopā ar grupu “Pieneņu Vīns” un čellu trio “Melo-M”, kas prezentēs savu jauno mūzikas albumu un dziesmas videoklipu. Ikviens ir aicināts apmeklēt bezmaksas noslēdzošo koncertu un baudīt muzikālos vasaras vakarus ”Origo” laukumā.

“Origo Summer Stage” grandiozā septītā sezona tika atklāta ar grupas “Musiqq”, “Latvijas Radio Brass Band” un daudzsološās jaunās džeza mūzikas izpildītājas Kristīnes Prauliņas koncertu. Vienlaikus ar “Origo Summer Stage” vērienīgo atklāšanas koncertu notika arī Raimondam Paulam veltītas izstādes “Laikmeti mainās, džezs paliek. Džezs Latvijā” svinīga atklāšana, kurā piedalījās pats Maestro. Visu vasaru apmeklētājiem bija iespēja baudīt tādus augstvērtīgus mūzikas festivālus, kā “Artissimo”, “Rīgas Ritmi”, “Saulkrasti Jazz Festival”, “Baltica”, kā arī dzirdēt kvalitatīvus mūzikas izpildītāju sniegumus Rīgas svētku ietvaros cikla “Dziesmu tilti no sirds uz sirdi” trīs dienu koncertprogrammā. Vasaras garumā “Origo Summer Stage” uzstājās gan pašmāju mūziķi “Baltā Klints”, “O’Night Quartet”, “FunCOOLio”, Jolanta Gulbe-Paškeviča u.c., kā arī viesojās mūzikas izpildītāji no ārzemēm – grupa “Universal Music Band” no Krievijas, “Synthesis” no ASV un daudzi citi.

Tuvojoties “Origo Summer Stage” izskaņai, aicinām nepalaist garām iespēju jau šodien, 25. augustā no plkst. 17.00 līdz 20.00 bez maksas apmeklēt tradicionālo “Origo” folkfestivālu, kurā uzstāsies postfolkoras grupa “Iļģi”, mūzikas izpildītājs Sauļus Petreikis no Lietuvas, kā arī Latvijas saksofonists un džeza mūzikas izpildītājs Deniss Paškevičs un grupa “Baraka”.

Savukārt sezonas noslēguma koncertā rīt, 26. augustā no plkst. 17.00 līdz 20.00, klausītājus priecēs grupa “Pieneņu Vīns” un čellu trio “Melo-M”, kas sola pārsteigt ar tikko iznākušā albuma prezentāciju un jaunu skaņdarbu pirmatskaņojumiem.

“Pieneņu Vīns” ir kolektīvs no Latvijas, kas izveidots 2005. gadā. Tas izpilda autorkompozīcijas funk/fusion stilā. Šo gadu laikā grupa ir piedalījusies vairākos vietējā un starptautiskā mēroga konkursos un festivālos un ir iemīļota ar savu draudzīgo koncertu atmosfēru un radošiem digitālajiem projektiem.

“Melo – M” ir čellu trio, kas arī izveidots 2005. gadā. Grupas sastāvā muzicē trīs akadēmiski izglītoti čellisti – Kārlis Auzāns, Miķelis Dobičins un Jānis Pauls. “Melo – M” repertuārā ir gan popmūzikas un rokmūzikas dziesmu versijas trim čelliem, gan tautas mūzika, klasiskā mūzika un modernā klasika. Koncertos grupa apvieno akadēmiskās mūzikas pamatus ar virtuozu izpildījumu un rokmūzikai raksturīgu atraktivitāti, kā arī sev vien raksturīgo stilu.

“Uz “Origo Summer Stage” skatuves mēs uzstāsimies pirmo reizi un ar nepacietību gaidām tikšanos ar klausītājiem, jo augusta koncertā ekskluzīvi tikai ”Origo Summer Stage” apmeklētājiem prezentēsim mūsu jauno albumu “No meža mēs nākam”, un plānota arī mūsu jaunākā videoklipa pirmizrāde,” stāsta Kārlis Auzāns, grupas “Melo-M” mākslinieciskais vadītājs.

““Linstow Center Management” izveidotais kultūras aktivitāšu centrs “Origo Summer Stage” jau septīto gadu pulcē kultūras un mūzikas baudītājus, pilsētas iedzīvotājus un viesus, piedāvājot skatītājiem baudīt augstvērtīgus Latvijas un starptautisku mākslinieku priekšnesumus. Mums ir patiess prieks, ka laukums pie t/c “Origo” – nozīmīga pilsētas publiskā ārtelpa – līdz ar “Origo Summer Stage” un citiem šeit īstenotajiem vides un kultūras projektiem ir kļuvis par kvalitatīva brīvā laika pavadīšanas vietu,” stāsta viena no “Origo Summer Stage” projekta iniciatorēm, “Linstow Center Management” tirdzniecības centru komercdirektore Evija Majevska.

“Mums ir liels gandarījums aizvadīt jau septīto “Origo Summer Stage” sezonu, sniedzot iespēju dzirdēt latviešu un ārzemju spilgtu, daudzveidīgu un kvalitatīvu mūzikas izpildītāju koncertprogrammu. “Origo Summer Stage” atrodas pilsētas iedzīvotāju un tās viesu ikdienas ceļu krustpunktā, un šeit ikvienam ir iespēja ikdienas steigā kaut uz mirkli apstāties un baudīt kultūru labāko mūzikas mākslinieku sniegumā. Arī nākamajos gados turpināsim piedāvāt “Origo Summer Stage” apmeklētājiem augstvērtīgus mūzikas koncertus visām muzikālajām gaumēm,” stāsta Aleksandrs Ņemirovskis, tirdzniecības centra “Origo” vadītājs.

Vēl visu septembri laukumā pie tirdzniecības centra “Origo” būs apskatāma diennakts brīvdabas lielformāta izstāde “Laikmeti mainās, džezs paliek. Džezs Latvijā”. Izstāde ir veltījums Maestro jubilejas gadā, jo viņš ir ne tikai izcils džeza kompozīciju autors un izpildītājs, bet savulaik vadījis arī Latvijas Radio bigbendu un bijis džeza improvizācijas klases vadītājs Konservatorijā. Izstādē aplūkojami spilgtākie notikumi Latvijas džeza vēsturē, labākie džeza mūzikas izpildītāji un leģendas.

Muzikālos “Origo Summer Stage” vakarus klausītājiem ir iespēja baudīt gan uz laukuma, gan “Double Coffee” un “Gan Bei” vasaras terasēs, kas sagādājušas īpašos piedāvājumus tieši “Origo Summer Stage” laikā.

‹ Notikumu arhīvs

ORIGO jaunumi

Esi pirmais, kas uzzina par Origo jaunumiem - piesakies! Atteikties no ziņu saņemšanas varēs vienmēr, ja nolemsi tā rīkoties.

E-pasta adrese (Obligāts)
Telefona numurs
?