Mohito jaunā kapsulas kolekcija Urban Elegance

Urban Elegance – jauna kapsulas kolekcija no MOHITO

Pilsētas šiks atgriežas jaunā versijā! Kolekcijas Urban Elegance radīšanā modes dizaineri īpaši ir pievērsušies elegantām un jutekliskām kombinācijām, kurās sievišķība jaušama katrā detaļā. Mierīgi toņi un figūru akcentējoši tērpi ir īstā izvēle sievietēm, kas vēlas akcentēt savu šarmu.

Kolekcijas piedāvājumā ir biroja apģērbs ar jutekliskām niansēm. Urban Elegance kolekcijas zīmuļsvārki, kostīmi un figūru slaidinošas kleitas klasiskajam biroja tēlam piešķirs mazāk formālu veidolu. Savukārt liela izmēra žakete ar šortiem, trencis ar kleitu vai žaketes stila kombinezons ir universālas kombinācijas, ko var valkāt gan birojā, gan dodoties uz randiņu. Un, ja esi absolūta tendenču medniece, Tu iemīlēsi apģērbu kombinācijas, kurās galveno lomu spēlē šīs sezonas favorīts – kreklblūze jeb shacket.
Urban Elegance krāsu paletē ietilpst tīri un klasiski toņi – melni, bēši un balti, ko lieliski papildina ģeometriski raksti un rūtis. Šajā sezonām īpaši pievēršamies uzkrītošiem aksesuāriem. Sasienamas augstpapēžu sandeles, kurpes ar masīvām zelta detaļām un liela izmēra somas ar krokojumu ir šīs sezonas karstākā aktualitāte.

Meklē Mohito veikalu t/c Origo 2.stāvā!

‹ Notikumu arhīvs

Galerija

Dalies

ORIGO jaunumi

Esi pirmais, kas uzzina par Origo jaunumiem - piesakies! Atteikties no ziņu saņemšanas varēs vienmēr, ja nolemsi tā rīkoties.

E-pasta adrese (Obligāts)
Telefona numurs
?