Mohito jaunajā rudens / ziemas kampaņā svin sievišķību!

#celebratefemininity

Pēdējos 10 gadus Mohito tērpis lēdijas, kuru kaislība ir mode un kuras izvēlas pilsētvides elganti sievišķīgo ģērbšanās stilu. Mohito svin šo desmitgades gadadienu akcentējot sievietes spēka nozīmību ar jautājumu: Ko sievišķība nozīmē Tev?

#celebratefemininity radošā komanda veidojusies ar galveno tā vadītāju Mateusz Stankiewicz un fotogrāfu, kurš uzņēma pirmo Mohito bildi tā pastāvēšanas vēsturē 2009. gadā, kā arī sadarbojoties ar stilisti Alicja  Werniewicz un horeogrāfu Pat Boguslawski. Viņu pieredze un temperamenta šķautnes rezultējušās enerģiskā kampaņā, kura ieņēmusi stabilu vietu vienā no modes galvaspilsētām – Londonā.

Šis rudens mūs ved sievišķīgā ceļojumā cauri pilsētai, kur jaunākās modes tendences lieliski saplūst ar klasiskajām vērtībām un tradīcijām. Šīs lietas kalpoja kā vadlīnijas, radot kolekciju ar spēcīgiem rakstiem un pastiprinātām tekstūrām. Protams, neiztrūkstošas ir cauri laikam paliekošās klasiskās vērtības, kas ļauj jebkurai sievietei atrast sev piemērotāko tērpu, kurā sajust savu sievišķības spēku.

Rudens / Ziemas kampaņas pamatā vērojamas spilgtas ziemas boho stila iezīmes, kas viennozīmīgi ir šīs sezonas aktualitāte ar tam raksturīgo rakstu sapludināšanu, viegli rūtotajiem materiāliem un rupjiem adījumiem, kurus papildina oversize džemperi un klasiska stila kleitas.

Šīs sezonas galvenā tendence ir apģērbu veidot daudzslāņainu. Kombinējot to ar izsmalcinātiem un rūpīgi izvēlētiem aksesuāriem. Kopējais tēls veidosies ne tikai elegants, bet arī ļoti ērts. Aktuālāko rudens toņu salikumus veidos sulīgi melnā krāsa, pelēkais un burgundija, kā arī debesu zilais tonis. Šajā reizē smalkais rozā tonis var veidot piezemētākas kombinācijas ar velveta apģērbu elementiem. Katrā ziņā, kolekcijai pavisam noteikti netrūkst ziedu rakstu, interesanta rakstura drapērijas vai romantiskā boho stila viegluma.

Aksesuāru tendencēs dominē lieli, grezni auskari, jostas ar ģeometriskām sprādzēm, rokas somiņas ar pūkainām detaļām un burgundijas krāsas zābaki ar savilkumu tā augšdaļā. Aksesuāri īpaši veidoti, lai saskaņotos  un  papildinātu jebkuru atsevišķu apģērbu kolekcijas elementu.

mohito.com

‹ Notikumu arhīvs

ORIGO jaunumi

Esi pirmais, kas uzzina par Origo jaunumiem - piesakies! Atteikties no ziņu saņemšanas varēs vienmēr, ja nolemsi tā rīkoties.

E-pasta adrese (Obligāts)
Telefona numurs
?