No 16.marta līdz 12.aprīlim iepērcies t/c ORIGO vismaz 100 € vērtībā un saņem 5 € dāvanu karti braucienam ar Red Cab taksometru!

Veic pirkumu/- us t/c Origo, reģistrē katru pirkumu ar savu Galactico Privilēģiju vai Galactico VISA karti (tas var būt viens pirkums vismaz 100 EUR  vērtībā vai vairāki pirkumi, kas veikti akcijas norises laikā par kopējo summu vismaz 100 EUR), un saņem dāvanu – brauciena karti taksometros Red Cab.

•    Veic pirkumu/- us t/c Origo, reģistrē katru pirkumu ar savu Galactico Privilēģiju vai Galactico VISA karti (tas var būt viens pirkums vismaz 100 EUR  vērtībā vai vairāki pirkumi, kas veikti akcijas norises laikā par kopējo summu vismaz 100 EUR), un saņem dāvanu
•    DĀVANA – kupons 5 EUR vērtībā no Rīgas taksometru parka braucienam ar Red Cab taksometru
•    Izpildot akcijas noteikumus, informāciju par dāvanas iegūšanu saņemsi savā Galactico Programmas kontā
•     Kuponu var saņemt t/c Origo Informācijas centrā, uzrādot savu Galactico Privilēģiju vai Galactico VISA karti un personu apliecinošu dokumentu
•    Sakrāto pirkumu skaits 100 EUR vērtībā akcijas periodā ir neierobežots
•    Rīgas taksometru parka kupons akcijas dalībniekam tiks izsniegts:

–  saskaņā ar Galactico Privilēģiju programmas kontā reģistrēto  pirkumu summas statistiku*  akcijas periodā (Ar Galactico Privilēģiju Karti reģistrētie pirkumi tiek atjaunoti 24h laikā no pirkuma veikšanas brīža;  Ar Galactico VISA karti veiktie pirkumi tiek atjaunoti  2 (divu) darba dienu laikā no pirkuma veikšanas brīža);
– kuponus var izņemt līdz 2015. gada 26. aprīlim (ieskaitot) t/c Origo Informācijas centrā, tā darba laikā:

P.-Pk.8:00-21:00
S.8:00-21:00
Sv.8:00-21:00

* t/c Origo administrācija patur tiesības lūgt uzrādīt čekus arī gadījumos, kad kupons tiek izsniegts saskaņā ar Galactico Privilēģiju programmas kontā reģistrēto  pirkumu summas statistiku.

* Vienmēr saglabājiet pirkuma čekus, jo tie ir vienīgais dokuments, kas apliecina, ka prece pirkta konkrētajā veikalā un sniedz jums iespējas preci apmainīt vai atgriezt tās bojājumu gadījumā.

‹ Notikumu arhīvs

ORIGO jaunumi

Esi pirmais, kas uzzina par Origo jaunumiem - piesakies! Atteikties no ziņu saņemšanas varēs vienmēr, ja nolemsi tā rīkoties.

E-pasta adrese (Obligāts)
Telefona numurs
?