No 18. oktobra darbību atsāk vakcinācijas punkts jaunā vietā

No šodienas, 18. oktobra, vakcinācijas punkts tirdzniecības centrā “Origo” turpina pieņemt iedzīvotāju pierakstus uz vakcināciju. VCA poliklīnikas vakcinācijas punkts darbojas tikai ar iepriekšēju pierakstu un ir atvērts jaunā lokācijā – tas turpmāk atradīsies Stacijas daļā.

“Linstow Baltic” un multifunkcionālā centra “Origo” komercdirektore Evija Majevska: “Darbinieku un apmeklētāju veselība un drošība vienmēr ir bijusi mūsu prioritāte, tādēļ šajos sarežģītajos apstākļos uzskatām par savu pienākumu būt sociāli atbildīgiem un atvēlēt mūsu rīcībā esošo telpu iedzīvotāju vakcinācijai. Esam raduši iespēju turpināt “Origo” esošā vakcinācijas punkta darbību, pārvietojot to uz epidemioloģiski drošu vidi. Aicinu visus Rīgas iedzīvotājus un viesus būt atbildīgiem un laikus pieteikties vakcinācijai, lai jau drīzumā mēs spētu uzveikt vīrusu un atgriezties ierastajā dzīvē!” 

Sadarbībā ar Nacionālo veselības dienestu un VCA poliklīniku izveidotā vakcinācijas punkta, kas turpmāk atradīsies t/c “Origo” Stacijas daļā blakus salonam “Kolonna” (ieeja no Gogoļa ielas puses), darba laiks ir katru dienu no plkst. 9:00 – 19:00.

Pirms vakcīnas saņemšanas, lūdzam ievērot sekojošus nosacījumus:

  • Vakcinācija t/c “Origo” tiek veikta tikai ar iepriekšēju pierakstu. Uz vakcināciju iespējams pieteikties www.manavakcina.lv izvēloties vakcinēšanas laiku un vietu t/c “Origo”, Rīgā, Stacijas laukumā 4 vai https://ej.uz/Origo_Covid vai pa tālruni 8989.
  • Būs pieejamas dažādas vakcīnas. Par konkrētu vakcīnu lūdzam interesēties VCA poliklīnikā pa tālr. 8989. Vakcīnas pieejamība konkrētā dienā atkarīga no piegādēm.
  • Tiks vakcinēti arī bērni no 12 g.v.
  • Pirms vakcinācijas tiks nodrošināta ārsta apskate.

Apmeklētāji tiek aicināti ievērot visus valstī noteiktos piesardzības pasākumus un VCA poliklīnikas norādījumus. Ārstniecības iestādes kods: 0100-64120.

‹ Notikumu arhīvs

ORIGO jaunumi

Esi pirmais, kas uzzina par Origo jaunumiem - piesakies! Atteikties no ziņu saņemšanas varēs vienmēr, ja nolemsi tā rīkoties.

E-pasta adrese (Obligāts)
Telefona numurs
?