Noslēgusies vērienīgā „ Origo Summer Stage” sestā sezona

Visas vasaras garumā kultūras aktivitāšu centrs „Origo Summer Stage” priecējis klausītājus ar daudzveidīgu un kvalitatīvu bezmaksas koncertu programmu. Sezonas laikā uz “Origo Summer Stage” skatuves uzstājās tādas iemīļotas grupas kā „The Sound Poets” un „DAGAMBA”, kā arī izskanēja spilgtas festivālu „Rīgas Ritmi”, „Saulkrasti Jazz”, „Artissimo”, „Baltica” un XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku ielu koncertu un Rīgas svētku koncertprogrammas.

Arī spilgtās „Origo Summer Stage” sezonas noslēgumā, rīdziniekiem un pilsētas viesiem pagājušās nedēļas izskaņā tika dāvāti divi augstvērtīgi koncerti. 27. augustā klausītājus priecēja plaša pašmāju un ārzemju viesu folkmūzikas programma „Origo Folkfestivāls”, kurā uzstājās arī iemīļotā grupa „DAGAMBA”. Savukārt 28. augustā koncertā „6 ģitārspēles virtuozi” uz skatuves uzstājās spilgtākie pašmāju ģitāras virtuozi un slavenā rokmūzikas zvaigzne Robs Tonjoni no Tasmānijas.

„”Origo Summer Stage” sestā sezona aizvadīta gan ar melodiskām džeza skaņām, blūzu, folkmūziku, gan aktīvu rokenrolu un diksilendu, pie mums uzstājušies talantīgi un atzīti mūziķi no Latvijas un ārvalstīm. Vērienīgā sezona noslēgusies ar spilgtu koncertu, kas piepildīja Rīgas centru ar kvalitatīvu mūziku, sniedzot ikvienam atnākušajam pozitīvas emocijas un mums, festivāla organizatoriem – iedvesmu gatavoties nākamajai sezonai,” stāsta viens no „Origo Summer Stage” projekta iniciatoriem, tirdzniecības centra „Origo” vadītājs Aleksandrs Ņemirovskis.

‹ Notikumu arhīvs

ORIGO jaunumi

Esi pirmais, kas uzzina par Origo jaunumiem - piesakies! Atteikties no ziņu saņemšanas varēs vienmēr, ja nolemsi tā rīkoties.

E-pasta adrese (Obligāts)
Telefona numurs
?