Origo Summer Stage piedāvā festivālu Summertime

Sestdien, 13. augustā, plkst. 17.00, ieskandinot festivālu „Summertime – aicina Inese Galante”, Origo Summer Stage piedāvā ikvienam rīdziniekam un pilsētas viesim baudīt labākos operas māksliniekus no Latvijas un Krievijas.
Pašā Rīgas centrā – Stacijas laukumā pie tirdzniecības centra Origo uzstāsies izcilais Latvijas soprāns Inese Galante un viņas draugi no pasaules opernamiem – Irina Dolženko (mecosoprāns), Jusifs Eivazovs (tenors) un Elīna Bukša (vijole). Pie klavierēm – Hermaņa Brauna fonda direktore un „Summertime – aicina Inese Galante” festivāla galveno organizatore Inna Davidova.

Hermaņa Brauna fonda direktore pianiste Inna Davidova aicina ikvienu piedalīties šinī pasākumā: „Origo atrodas pilsētas krustpunktos, kur sākas piedzīvojumi un atklājumi. Īpaši pusaudžu gados, šinī vietā pirmo reizi pati varēju sajust brīvību un baudīt dzīvesprieku bez robežām, piemēram, dodoties uz Jūrmalu. Arī pieaugušais šeit var sajust to brīvības, prieka un satraukuma garu. Tas, ka tagad šajos krustpunktos ikviens var baudīt klasisko mūziku, sniedz cilvēkiem vēl lielāku emociju un sajūtu brīvību un izaugsmi”.

Šogad no 12. līdz 19. augustam Jūrmalā notiks Septītais Starptautiskais mūzikas festivāls Summertime – aicina Inese Galante. Nedēļas laikā Dzintaros kopā sanāk operas un džeza meistari, kamermūzikas dziedātāji un solisti instrumentālisti, kā arī kori, orķestri, etnogrāfiskie ansambļi un vokālās grupas, lai zem augusta zvaigžņotajām debesīm dāvātu savu mākslu klausītājiem. Visus māksliniekus uz Jūrmalu aicina izcilā Latvijas dziedātāja Inese Galante.

AUGUSTA PROGRAMMA:

18.08.2011. 14.00–20.00 Origo folk festivāls – Che Guevara Jazz (Kuba, Latvija, Krievija), Fusion Project „Mamadu” (Latvija) un Fusion Folk Jazz Band (Igaunija)

19.08.2011. 17.00–19.00 Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas jauno džeza izpildītāju un viņu draugu concerts, Ļuds Mockūns (Lietuva, saksofons), Tilmārs Jūniuss (Nīderlande, taustiņinstrumenti), Hanss Mantels (Nīderlande, kontrabass), Rons van Stratums (Nīderlande, sitaminstrumenti) un audzēkņi.

20.08.2011. 10.00–21.20 Spēkavīru turnīrs „Tautas spēks 2011”.

25.08.2011. 15.00–19.00 Dandelion Wine (repertuārā: jazz, soul, funk).

Katru trešdienu un piektdienu laikā, kad nenotiek festivāli vai koncerti, kā arī pirms un pēc koncertiem Origo apmeklētājus priecē DJ Jazz Master muzikālā programma.

Kultūras aktivitāšu centrs Origo Summer Stage kā pilsētas spogulis Stacijas laukumā visas vasaras garumā piedāvā sajust un piedzīvot Latvijas nozīmīgāko vasaras pasākumu un festivālu garšu, uz vienas skatuves atspoguļojot Latvijas lielākos mūzikas festivālus – Imantdienas, Rīgas Ritmi, Saulkrasti Jazz, Summertime – aicina Inese Galante, Jaunais Vilnis. Iejūtoties vasarīgajā nedēļas nogales ritmā, piektdienu vakaros ikviens aicināts ērti iekārtoties kādā no vasaras kafejnīcām un ļauties dažādu jazz & blues, kā arī rock`n`roll izpildītāju priekšnesumiem. Savukārt 450 m2 plašajā brīvdabas galerijā visas vasaras garumā tiek izstādītas lielformāta foto izstādes, atspoguļojot Latvijas nozīmīgākajos svētkos un ikdienā tvertos mirkļus. Visi pasākumi baudāmi bez ieejas maksas.

PAPILDUS INFORMĀCIJA: www.origosummerstage.lv

‹ Notikumu arhīvs

ORIGO jaunumi

Esi pirmais, kas uzzina par Origo jaunumiem - piesakies! Atteikties no ziņu saņemšanas varēs vienmēr, ja nolemsi tā rīkoties.

E-pasta adrese (Obligāts)
Telefona numurs
?