„Origo Summer Stage” turpina priecēt ar vērienīgu koncertu un festivālu programmu

Kultūras aktivitāšu centrs „Origo Summer Stage” vasaras mūzikas festivālu karstākajā laikā vērienīgā koncertprogrammā turpina pulcēt iemīļotākos mūziķus un mūzikas festivālus. Jūlija izskaņā „Origo Summer Stage” klausītājus priecēs trīs muzikāli augstvērtīgi koncerti:

23. jūlijā 17:00 – 19:00 īpašā „Saulkrasti Jazz” koncertā  uz „Origo Summer Stage”  uzstāsies vieni no festivāla gaidītākajiem ārzemju viesiem – „Miami Beach Jazz Quartet” no ASV un pašmāju jazz-funk un fusion instrumentālās mūzikas apvienība „Very Cool People”.

24. jūlijā 16:00 – 19:00 klausītājus priecēs „Origo Blūza svētki”, kuru ietvaros plkst. 16:00 uz skatuves kāps atraktīvais „Mirta & Hot Acoustics” kolektīvs, kura repertuārā ir 20. gadsimta blūza interpretācijas, plkst. 17:00 uzstāsies Teksasas blūza dziesminieks Kīgans Makinrojs, bet 18:00 krāšņo koncerta programmu noslēgs bijušā „Eolikas” ģitārista Vladimira Lavrinoviča blūza grupa „Lavrix Band”.

31. jūlijā 16:00 – 19:00 uz „Origo Summer Stage” skatuves uzstāsies „Mirage Jazz Orchestra” īpašais sastāvs – „Mirage Octet”, kas izveidots kā „Mirage Jazz Orchestra” solistu ansamblis. Mūziķi spēlēs dažādu stilu mūziku – sākot no džeza klasikas līdz pat pazīstamām popmūzikas kompozīcijām, vienaldzīgu neatstājot nevienu.

Līdz šim jūlijā klausītājus priecēja džeza, pasaules un improvizācijas mūzikas festivāls “Rīgas Ritmi”, kas savas 15. jubilejas sezonas atklāšanu svinēja tieši uz „Origo Summer Stage” skatuves un gan Stacijas laukumā, gan vasaras kafejnīcās pulcēja lielu interesentu skaitu. 3. jūlijā pilsētniekiem un galvaspilsētas viesiem bija iespēja baudīt mūzikas festivāla „Artissimo” daudzveidīgo koncertprogrammu, savukārt jūlija otrajā nedēļā Stacijas laukumu un „Origo Summer Stage” skatuvi piepildīja XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku atmosfēra. Spilgts notikums pašā jūlija vidū – 16. jūlijā – bija festivāla „Saulkrasti Jazz” 18. sezonas atklāšana, kas ar kvalitatīviem džeza mūzikas priekšnesumiem priecēja atnākušos klausītājus, kā arī folkfestivāla „Baltica” koncertprogramma, kas vienkopus Stacijas laukumā pie t/c „Origo” pulcēja dažādu tautu dziesminiekus un dejotājus.

Koncertus apmeklētāji var klausīties ērti iekārtojoties Stacijas laukumā izvietotajās sēdvietās vai arī kādā no t/c „Origo” kafejnīcu vasaras terasēm – „Gan Bei”, „Double Coffee” un „Il Patio”. „Origo Summer Stage” koncertu laikā kafejnīcas piedāvā īpašus piedāvājumus:

„Double Coffee” – pasūti jebkurus divus kokteiļus un trešo saņem bez maksas!

„Il Patio” – pasūtot 3 Cuba Libre kokteiļus, maksā tikai par 1!

„Gan Bei” – pērc 1 porciju, otru saņem dāvanā!

Baudīsim siltos vasaras vakarus kopā!

ALKOHOLA LIETOŠANA IR KAITĪGA JŪSU VESELĪBAI. ALKOHOLISKO DZĒRIENU PĀRDOŠANA, IEGĀDĀŠANĀS UN NODOŠANA NEPILNGADĪGĀM PERSONĀM IR AIZLIEGTA

‹ Notikumu arhīvs

ORIGO jaunumi

Esi pirmais, kas uzzina par Origo jaunumiem - piesakies! Atteikties no ziņu saņemšanas varēs vienmēr, ja nolemsi tā rīkoties.

E-pasta adrese (Obligāts)
Telefona numurs
?