“ORIGO SUMMER STAGE” VĒRIENĪGĀ KONCERTPROGRAMMA TURPINĀS

ŠONEDĒĻ FESTIVĀLA “RĪGAS RITMI 2016” ATKLĀŠANAS KONCERTS

Turpinot priecēt Rīgas iedzīvotājus un viesus ar kvalitatīvu un daudzveidīgu bezmaksas mūzikas koncertu programmu, mēneša izskaņā, trešdien, 29. jūnijā plkst. 18.00 klausītājiem būs iespējams dzirdēt džeza, pasaules un improvizētās mūzikas festivāla “Rīgas Ritmi 2016” atklāšanas koncertu.

“Rīgas Ritmi” ir viens no apmeklētākajiem un iemīļotākajiem starptautiskajiem mūzikas festivāliem, kas katru gadu jūlija sākumā Rīgā pulcē pasaulslavenus augstas klases māksliniekus. Turklāt augstvērtīgas mūzikas cienītājiem par prieku nu jau septīto gadu pēc kārtas festivāla “Rīgas Ritmi” oficiālais atklāšanas koncerts norisināsies uz “Origo Summer Stage” skatuves, un ikvienam interesentam būs iespēja baudīt bezmaksas koncertu pašā pilsētas sirdī – “Origo” laukumā. Atklāšanas koncertā trešdien, 29. jūnijā no plkst. 18.00 līdz 21.00 apmeklētājus ar muzikālo izpildījumu pārsteigs Dereks Brauns (Derek Brown), grupa “The Brag Pack” un  trio “Cissokho – Br önnimann – Hason”.

“Dereks Brauns ir amerikāņu mūziķis – saksofonists,  kurš savā daiļradē apvieno džezu, fanku, klasiku un popmūziku. Dereks Brauns vienlaicīgi spēlē, dzied un atskaņo bītboksam raksturīgo tehniku, tādējādi spēs aizraut un uzrunāt ikvienu “Origo Summer Stage” apmeklētāju.  Grupa “The Brag Pack” ir dibināta Amsterdamā, un tajā ir apvienojušies mūziķi no četrām valstīm – Ungārijas, Polijas, Indonēzijas un Latvijas. Grupas sastāvā ir 5 dalībnieki, kas vokāli un muzikāli spēcīgi, izpildot oriģinālas kompozīcijas un improvizācijas. Šogad plānots visiem kopā izdot arī mūzikas albumu. Savukārt koncerta noslēgumā klausītājus priecēs muzikāla apvienība “Cissokho – Brönnimann – Hason”, kuras sastāvā ir mūziķi no Senegālas, Šveices un Izraēlas. Dalībnieki izpildīs afrodžeza stilā ieturētu mūziku. Koncerta apmeklētājiem būs unikāla iespēja redzēt retu mūzikas instrumentu – koru jeb afrikāņu arfu,” stāsta festivāla “Rīgas Ritmi” dibinātājs Māris Briežkalns.

„Esam lepni, ka arī šogad “Origo Summer Stage” ietvaros ir iespēja baudīt džeza mūzikas festivāla “Rīgas Ritmi 2016” atklāšanas koncertu. Mums ir patiess prieks par ilggadējo sadarbību, kuru plānojam turpināt arī nākamajos gados, dodot iespēju ikvienam interesantam dzirdēt izcilākos latviešu un ārzemju džeza mūzikas izpildītājus. „Origo Summer Stage” ir lieliska vieta pašā Rīgas sirdī,  kur prezentēt jaunos džeza talantus un iepazīstināt apmeklētājus ar džeza mūziku, jo, tāpat kā džezs, arī „Origo” laukums vienmēr ir kustībā,” stāsta tirdzniecības centra „Origo” vadītājs Aleksandrs Ņemirovskis.

Savukārt pēc “Rīgas Ritmi 2016” atklāšanas, šo ceturtdien, 30. jūnijā no plkst. 17.00 līdz 20.00 ikviens laukumā pie tirdzniecības centra varēs dzirdēt “Origo Summer Stage” džeza mūzikas izlasi, kurā ietvertas zināmākās džeza mūzikas melodijas. Muzikālos vakarus klausītāji varēs baudīt arī “Gan Bei” un “Double Coffee” vasaras terasēs, kas sagādājušas īpašos piedāvājumus tieši “Origo Summer Stage” laikā. Kā arī visu vasaru ikviens ir aicināts apskatīt lielformāta brīvdabas fotoizstādi “Laikmeti mainās, džezs paliek. Džezs Latvijā”, kas ir veltīta izcilajam latviešu komponistam un pianistam Maestro Raimondam Paulam.

‹ Notikumu arhīvs

ORIGO jaunumi

Esi pirmais, kas uzzina par Origo jaunumiem - piesakies! Atteikties no ziņu saņemšanas varēs vienmēr, ja nolemsi tā rīkoties.

E-pasta adrese (Obligāts)
Telefona numurs
?