Pie tirdzniecības centra ORIGO notiek Dod Pieci labdarības maratons

Ar Intara Busuļa, Raimonda Paula, Ainara Mielava, Agneses Rakovskas, Māras Upmanes- Holšteines un citu mūziķu dalību šī gada 15. decembrī pie tirdzniecības centra “Origo” tika atklāts trešais Latvijas Radio, Latvijas Televīzijas un Ziedot.lv rīkotais labdarības maratons “Dod Pieci”, kurš norisināsies līdz 21. decembrim. Maratona mērķis šogad ir atbalstīt vēža skartos pacientus un palīdzēt savākt naudu psihosociālās rehabilitācijas nometnēm.

Sešas diennaktis pie tirdzniecības centra darbosies īpaša Latvijas Radio 5 stikla studija, kurā dzīvos trīs dīdžeji – Toms Grēviņš, Magnuss Eriņš un Aleksis Vilciņš. Ikviens mājaslapā dodpieci.lv par ziedojumu var pasūtīt savu mīļāko dziesmu, kas tiks atskaņota Latvijas Radio 5 ēterā. Minimālais ziedojums par vienu dziesmu ir 5 eiro. Šī summa nodrošinās vienu nodarbību vienam vēža slimniekam rehabilitācijas nometnē.

24 h diennaktī labdarības maratona norisei varēs sekot līdzi Latvijas Radio 5 – Pieci.lv ēterā, tiešsaistē www.dodpieci.lv un www.lsm.lv. LTV7 ēterā katru vakaru būs vienu stundu gara tiešsaiste no stikla studijas, savukārt LTV1 Dienas ziņās plkst. 18.00 varēs uzzināt par saziedoto summu.

Ikviens, kurš vēlas palīdzēt, var nākt un ziedot Latvijas Radio 5 – Pieci.lv stikla studijā pie tirdzniecības centra “Origo”, vai arī veikt ziedojumu zvanot uz labdarības tālruni 90067005 (maksa par zvanu 1,42 eiro), vai Ziedot.lv mājaslapā.

Šogad dīdžejus stikla studijā ieslēdza labdarības maratona Dod Pieci kampaņas “seja” Iveta Biezā, bet pirmie studijas viesi bija Intars Busulis, Raimonds Pauls, Ainars Mielavs, Agnese Rakovska, grupa Olas un Justs.

‹ Notikumu arhīvs

Galerija

Dalies

ORIGO jaunumi

Esi pirmais, kas uzzina par Origo jaunumiem - piesakies! Atteikties no ziņu saņemšanas varēs vienmēr, ja nolemsi tā rīkoties.

E-pasta adrese (Obligāts)
Telefona numurs
?