Pirmais diennakts pašapkalpošanās sporta klubs GYM!

Lielisks jaunums sporta faniem un aktīva dzīvesveida īstenotājiem – 15. oktobrī t/c Origo 3.stāvādurvis vēris Latvijā pirmais MyFitness grupas meitas uzņēmuma diennakts pašapkalpošanās sporta klubs Gym!

Uzmanību!
Sabiedrības veselības aizsardzībai valdības noteikto ierobežojumu laikā sporta klubs atvērts katru dienu no pulksten 6.00 līdz 24.00.

Treniņiespējas individuālu sportisko mērķu sasniegšanai

Teju 1500m2 lielā platībāparedzēta plaša vieta kardiotreniņiem, atsevišķa zona spēka treniņiem ar daudzveidīgu inventāru, kā arī vieta funkcionālajiem treniņiem. Jaunākais augstākās klases Technogym sporta aprīkojums pielāgots jūsu individuālajām vajadzībām un interesēm!

Jauna koncepta sporta klubs – apmeklētāju ērtības un papildu drošība

  • Abonementa iegāde nodrošināta tiešsaistē caur vietni www.gymlatvija.lv.
  • Apmeklējot nav nepieciešams lietot kartes vai izdotas atslēgas (nav kontakta), tiek izmantots paša mobilais tālrunis un tajā instalētā aplikācija Gym Latvija.
  • Lielā kluba platība un bezkontakta apmeklējums (nav personāla) ļauj nodrošināt nepieciešamo fizisko distancēšanos.
  • Ģērbtuves skapīša izvēle ir jūsu ziņā, tā radot pašiem iespēju kontrolēt distanci no citiem kluba apmeklētajiem.
  • Katram apmeklētājam ir iespēja individuāli dezinficēt gan saskares virsmas, gan rokas. Telpās izvietoti deviņi dezinfekcijas punkti ar nepieciešamajiem līdzekļiem.
  • Nepieciešamo apmeklējumam iespējams iegādāties pārdošanas automātā.
  • Klubā ir nodrošināta svaiga gaisa cirkulācija, kas samazina iespēju inficēties ar elpceļu slimībām.

          
Reģistrējieties sporta kluba apmeklēšanai tūlīt un līdz gada beigām par katru mēnesi maksājiet tikai  5 EUR mēnesī! Pēc 01.01.2021. stāsies spēkā regulārā abonementa maksa – 15 EUR mēnesī. 

Lūgums ievērot personīgo higiēnu un, ejot cauri tirdzniecības centram, lietot sejas masku vai deguna un mutes aizsegu! Vingrojam un esam veseli!

‹ Notikumu arhīvs

Galerija

Dalies

ORIGO jaunumi

Esi pirmais, kas uzzina par Origo jaunumiem - piesakies! Atteikties no ziņu saņemšanas varēs vienmēr, ja nolemsi tā rīkoties.

E-pasta adrese (Obligāts)
Telefona numurs
?