Rīgas svētku koncertu cikls „Dziesmu tilti no Sirds uz sirdi” uz „Origo Summer Stage” skatuves

Šajā nedēļas nogalē, no 14. līdz 16. augustam kultūras aktivitāšu centrs „Origo Summer Stage” ielūdz rīdziniekus, pilsētas viesus un Rīgas svētku dalībniekus uz plašu un daudzveidīgu trīs dienu koncertu ciklu „Dziesmu tilti no Sirds uz sirdi”.

Koncertprogrammas ietvaros apmeklētāji varēs izbaudīt krāšņus muzikālos priekšnesumus, kurus sniegs vokālie ansambļi, orķestri, grupas un tādi Latvijā iemīļoti izpildītāji kā Olga Rajecka un Āris Ziemelis.

14. augustā no plkst. 18:00 līdz 20:00 koncertā „Dziesmu tilti starp cilvēkiem” uzstāsies VEF Kultūras pils vijolnieku ansamblis „Kantilēna”, talantīgā flautiste Sniedze Prauliņa, pianists Edgars Tumševics, Aleksandrs Kazakovs un grupa „DA’BA” ar koncerta programmu „Slepenā valoda”, vīru vokālā grupa „Harmonija Rīgai”. Savukārt pasākuma kulminācija būs spilgtās un tautā iemīļotās skatuves zvaigznes Olgas Rajeckas dziesmu programma „Starp Buramdziesmām”.

15. augustā no plkst. 12:00 līdz 20:00 koncertā „Dziesmu tilti starp tautām” uzstāsies dažādu tautību ansambļi, izpildot dziesmas līvu, latgaļu, ukraiņu, baltkrievu, krievu, kā arī citās valodās. Dienas laikā uz skatuves kāps vokālie ansambļi, solisti, orķesti un kameransambļi, muzikālos priekšnesumus iegriezīs dejotāju uznācieni, kā arī kopīga sadziedāšanās un citi priekšnesumi. Koncertu noslēgs tautas instrumentu orķestris „Sadko” un Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātra aktrise Jeļena Sigova.

16. augustā no plkst. 12:00 līdz 17:00 koncertā „Dziesmu tilti starp paaudzēm” uzstāsies bērnu, jauniešu, pieaugušo un senioru mākslinieciskie kolektīvi ar spilgtiem un daudzveidīgiem priekšnesumiem. Būs dzirdami gan iemīļotie bērnu ansambļi „Knīpas un Knauķi”, „Podziņas” un „Poppy”, gan šarmantais vokālais vecmāmiņu ansamblis „Krētas Freskas”. Koncerta turpinājumā uzstāsies Rīgas pilsētas bērnu vokālās grupas ar dziesmu programmu „Dziesmu Spēks”, kā arī mūziķis, dziesmas „Uzsniga sniedziņš balts…” autors Āris Ziemelis ar ģimeni. Trīs dienu koncertu ciklu noslēgs Jeļenas Švilpes dziesmu cikls „Oda Rīgai” ar ansambļu un solistu līdzdalību.

‹ Notikumu arhīvs

ORIGO jaunumi

Esi pirmais, kas uzzina par Origo jaunumiem - piesakies! Atteikties no ziņu saņemšanas varēs vienmēr, ja nolemsi tā rīkoties.

E-pasta adrese (Obligāts)
Telefona numurs
?