Iespēja nodot bīstamos sadzīves atkritumus pie T/C “Origo”

Lai veicinātu Rīgas centra apkaimju iedzīvotāju iesaisti atkritumu nodošanā utilizācijai, Rīgas pašvaldība sadarbībā ar SIA “ALL Recycling” un tirdzniecības centru “Origo” šo svētdien, 9. oktobrī, aicina pie t/c “Origo” apmeklēt mobilo nodošanas punktu un atbrīvoties no bīstamajiem sadzīves atkritumiem videi draudzīgā veidā.

Mobilais nodošanas punkts pie t/c “Origo” B ēkas (pretim pulksteņtornim) būs pieejams 9. oktobrī no 10:00 līdz 14:00, kur bez maksas būs iespējams nodot pārstrādei bīstamos sadzīves atkritumus, nodrošinot ērtu atkritumu šķirošanas iespēju maksimāli plašam iedzīvotāju lokam.

Multifunkcionālā centra “Origo” mārketinga vadītāja Baiba Broka Maļinovska: “Klimata pārmaiņu negatīvo efektu mazināšana un atbildīga attieksme pret apkārtējo vidi, kā arī sabiedrības iesaiste pareizā rīcībā ir daļa no multifunkcionālā centra “Origo” iedzīvinātām ikdienas prioritātēm. Jau patlaban esam veikuši nozīmīgu ieguldījumu mūsu ekoloģiskās pēdas mazināšanā, piemēram, esam būtiski mazinājuši energoresursu patēriņu, raduši risinājumus ūdens taupīšanai, kā arī telpu uzkopšanai izmantojam videi draudzīgus līdzekļus. “Origo” multifunkcionālais centrs ir viens no iedzīvotājiem pieejamākajiem iepirkšanās centriem, gan pārvietojoties ar kājām vai velosipēdu, gan sabiedrisko transport vai auto, tāpēc mums ir svarīgi rast iespējas būt zaļākiem arī mūsu klientiem vai kaimiņiem. Tāpēc aicinām Rīgas iedzīvotājus un viesus rūpēties par mūsu nākotni kopā un šo sestdien, kā arī vēlāk oktobrī, nākt pie mums ciemos un nodot pārstrādei savu laiku nokalpojušos bīstamos sadzīves atkritumus!”

Izmantojot speciāli apzīmēto “Volkswagen Crafter” mikroautobusu, akcijas ietvaros būs iespēja nodot tādus sadzīves atkritumus kā eļļas, eļļas filtru atkritumus, laku un krāsu atkritumus, dzīvsudraba atkritumus, luminiscētās spuldzes, organiskos šķīdinātājus, neizlietotus ārstnieciskos preparātus, ķimikālijas, izlietotās baterijas, printeru un kopētāju izlietotās kasetes, piesārņoto taru u.c. Akcijas ietvaros savāktie bīstamie sadzīves atkritumi tiks nogādāti SIA “ALL Recycling” videi kaitīgo preču pārstrādes centrā, kur tos utilizēs efektīvi un videi draudzīgi.

‹ Notikumu arhīvs

ORIGO jaunumi

Esi pirmais, kas uzzina par Origo jaunumiem - piesakies! Atteikties no ziņu saņemšanas varēs vienmēr, ja nolemsi tā rīkoties.

E-pasta adrese (Obligāts)
Telefona numurs
?