Šonedēļ uz „Origo Summer Stage” skatuves uzstāsies Pieci.lv #GarāžasGrupa konkursa uzvarētāji un apvienība „FunCOOLio”

Kultūras aktivitāšu centrs „Origo Summer Stage” arī šonedēļ turpina izklaidēt pilsētas iedzīvotājus un viesus ar kvalitatīviem un daudzveidīgiem koncertiem. Ceturtdien, 18. jūnijā, plkst 17:00 uz skatuves kāps labākie jaunie pašmāju izpildītāji, kas iekļuvuši radio Pieci.lv konkursa finālā, bet piektdien, 19. jūnijā, plkst. 16:00 „Origo Summer Stage” festivāla ietvaros uzstāsies instrumentālās mūzikas apvienība „FunCOOLio”.

18. jūnijā 17:00 – 19:00 #GarāžasGrupa konkursa uzvarētāju koncerts

„Origo Summer Stage” jūnija programmu turpina pašmāju jaunās grupas un izpildītāji, kas balsošanā www.pieci.lv mājaslapā ieguva vislielāko klausītāju atbalstu. Šo ceturtdien uz „Origo Summer Stage” skatuves 16:00 uzstāsies trio „Voice of Instruments”, kuru daiļradē savijas mūsdienu ritmi un 21.gadsimta akadēmiskās mūzikas elementi, 17:00 – virtuozais ģitārists Gints Smukais, kurš savu muzikālo karjeru uzsācis 9 gadu vecumā un pagājušā gada izskaņā uzvarējis talantu konkursā „Rādi, ko vari”, bet 18:00 saulainas noskaņas, vieglumu, smieklus un brīvību ar savu mūziku nesīs daudzsološā grupa „Sun Quay”.

19. jūnijā  16:00 – 19:00 grupas „FunCOOLio” koncerts

Piektdien Stacijas laukumam košumu un vibrācijas piešķirs funk/ fusion virtuozi „FunCOOLio”, kuru daiļradei ir raksturīgs septiņdesmito gadu „funk” skanējums, kas ietērpts mūsdienu elektroniskās mūzikas struktūrā un ko veiksmīgi papildina džeza elementi. „FunCOOLio” šajā koncertā uz skatuves kāps paplašinātā sastāvā, kurā grupai pievienosies talantīgi un pieredzējuši mūziķi: saksofonists Raivo Stašans, trombonists Lauris Amantovs, kā arī perkusionists Einārs Latiševs. Koncertā tiks atskaņotas gan jaunas kompozīcijas no topošā albuma, gan jau iemīļoti hiti no debijas albuma “VOL1”.

Koncertus apmeklētāji var klausīties ērti iekārtojoties Stacijas laukumā izvietotajās sēdvietās vai arī kādā no t/c „Origo” kafejnīcu vasaras terasēm – „Gan Bei”, „Double Coffee” un „Il Patio”.

Par „Origo Summer Stage”:

Kultūras aktivitāšu centrs “Origo Summer Stage” kā pilsētas spogulis Stacijas laukumā visas vasaras garumā piedāvā sajust un piedzīvot Latvijas nozīmīgāko vasaras pasākumu un festivālu garšu, uz vienas skatuves atspoguļojot Latvijas lielākos mūzikas festivālus. Iejūtoties vasarīgajā nedēļas nogales ritmā, vasaras vakaros ikviens aicināts ērti iekārtoties kādā no āra kafejnīcām un ļauties dažādu izpildītāju priekšnesumiem. 450 m2 plašajā brīvdabas galerijā visas vasaras garumā tiek izstādītas lielformāta foto izstādes. Savukārt dizaina objekts “Saules pulkstenis – Origo Universi” ikvienu rosina noteikt laiku un iepazīt Latvijas viduslaiku pilis un nozīmīgākos objektus Eiropas pilsētās. Dizaina objekts “Saules pulkstenis – Origo Universi” ir “Linstow Center Management” dāvana Rīgai, kas 2014.gadā bija Eiropas kultūras galvaspilsēta.

 

‹ Notikumu arhīvs

ORIGO jaunumi

Esi pirmais, kas uzzina par Origo jaunumiem - piesakies! Atteikties no ziņu saņemšanas varēs vienmēr, ja nolemsi tā rīkoties.

E-pasta adrese (Obligāts)
Telefona numurs
?