T/c “Origo” atklāts pirmais multizīmolu “Springfield” un “Women’secret” unikāla koncepta veikals Baltijā

Piedāvājot apmeklētājiem jaunu iepirkšanās pieredzi, 28. aprīlī t/c “Origo” atklāts pirmais multizīmolu veikals, kas ir līdz šim unikāls koncepts Baltijā. Veikalā vienlaicīgi tiks pārstāvētas divu zīmolu tekstilizstrādājumu un aksesuāru kolekcijas – “Springfield” un “Women’secret.

Jaunais konceptveikals atklāts t/c “Origo” jaunās ēkas 2. stāvā vairāk nekā 300 m2 plašās telpās, apvienojot starptautiski atpazīstamo un pircēju augstu novērtēto zīmolu “Springfield” un “Women’secret” kolekcijas visai ģimenei. Tās izceļas ar augstu ražošanas kvalitāti, dabīgiem un viegli kopjamiem materiāliem, kas piemēroti ikdienas valkāšanai. Modes preces ērti kombinējamas un pielāgojamas dažādiem stiliem, taču visvairāk tās novērtēs urbānā un kosmopolītiskā stila piekritēji.

Jau drīzumā  veikalā sagaidāma arī  “Springfield Kids”  un jauniešu apakšveļas zīmola “HI&BYE”  kolekciju pievienošana, kā arī gaidāmi jaunumi rudens un ziemas sezonā.

“Neskatoties uz izaicinošo ekonomisko klimatu mazumtirdzniecības nozarē, saredzam augstu potenciālu sadarbībai ar tirdzniecības  centru  “Origo”, piedāvājot pircējiem jaunu iepirkšanās pieredzi Baltijas reģionam unikāla koncepta formātā. “Springfield” un “Women’secret” zīmolu veikala atklāšana Rīgā mūsu grupai ir ievērojams sasniegums Baltijā, un sagaidām, ka mūsu esošie un jaunie klienti to atbilstoši novērtēs,” teic “KarKat Fashion Group” ģenerālmenedžere Baltijas valstīs Katre Plaan.

Par KarKat Fashion Group

“KarKat Fashion Group” ir oficiālais “Tendam Group” franšīzes partneris ar augstu reputāciju, Baltijas reģionā pārstāvot 17 veikalus un tādus zīmolus kā “Springfield”, “Women’secret”, “Cortefiel”, “Pedro del Hierro” u.c. “Tendam Group” ir viena no Eiropas vadošajām grupām specializētās modes nozarē, tostarp Premium klases masu tirgus segmentā, ar pārstāvniecībām 86 pasaules valstīs un kopumā vairāk nekā 1990 tirdzniecības vietām.

‹ Notikumu arhīvs

Galerija

Dalies

ORIGO jaunumi

Esi pirmais, kas uzzina par Origo jaunumiem - piesakies! Atteikties no ziņu saņemšanas varēs vienmēr, ja nolemsi tā rīkoties.

E-pasta adrese (Obligāts)
Telefona numurs
?