T/c Origo atzīts par labāko tirdzniecības centru Baltijā

“Baltic Real Estate Awards 2021” konkursā par labāko tirdzniecības centru Baltijas valstīs 2020. gadā atzīts tirdzniecības centrs “Origo”. Konkursā nekustamā īpašuma nozares eksperti no Lietuvas, Igaunijas un Latvijas vērtēja projektu inovāciju, dizainu, funkcionalitāti, efektivitāti, ilgtspēju, sabiedrības un mediju atzinību, objekta integrāciju apkārtējā vidē un citus kritērijus, kas veicina objekta nomnieku un apmeklētāju apmierinātību.

“Linstow Baltic” projektu direktors Andis Kublačovs: “Ir prieks par atzinību Baltijas līmenī, kur pērn īstenoti vairāki augstvērtīgi nekustamā īpašuma projekti. Jau šī projekta pirmsākumos bijām pārliecināti, ka mums izdosies īstenot vīziju par vienu no labākajiem Baltijas tirdzniecības centriem. Kritēriji, kurus konkursa žūrija ņēma vērā, mums projekta ieviešanas gaitā bijuši īpaši svarīgi. To centrā bija un joprojām ir cilvēku labsajūta un projekta ilgtspējas rādītāji.”

“Šī balva apliecina, ka projektā iesaistītā komanda, tostarp arhitekti, dizaineri, būvnieki un citi savu darbu paveikuši izcili, tādējādi lieliski papildinot Rīgas Centrālās Dzelzceļa Pasažieru stacijas kvartāla apbūvi ar modernu, inovatīvu, cilvēkiem un dabai draudzīgu objektu,” atzīst “Linstow Baltic” un t/c “Origo”komercdirektore Evija Majevska.

Balvas tika pasniegtas nekustamo īpašumu konferences ”Baltic Real Estate Investment Forum 2021” (“Baltijas nekustamo īpašumu un investīciju forums 2021)” ietvaros, kas norisinājās Viļņā šī gada 18.-19. novembrī.  Konkursa “Baltic Real Estate Awards 2021“ uzvarētāji tika izvēlēti piecās kategorijās: “Labākais biroju un biznesa projekts“, “Labākais dzīvojamo ēku projekts“, “Labākais tirdzniecības centrs“, “Labākais industriālais projekts“ un “Labākais pilsētvides atjaunošanas projekts”.

Kategorija ”Labākais tirdzniecības centrs”, kurā balvu saņēma t/c “Origo”, tika piešķirta par 2020. gadā īstenotiem nekustamā īpašuma projektiem Baltijas valstīs – jaunajiem, paplašinātajiem vai rekonstruētiem tirdzniecības centriem, mazumtirdzniecības parkiem vai  “factory outlet” veikaliem, kuri spējuši veicināt un saglabāt pircēju plūsmu, vienlaikus piedāvājot unikālu iepirkšanās pieredzi, izmantojot jaunās tehnoloģijas, pakalpojumus, klientu lojalitātes programmas un arhitektūras iezīmes ar mērķi palielināt klientu apkalpošanas līmeni un apmierinātību.

T/c “Origo” komplekss tika ierindots starp finālistiem kategorijā “Labākais pilsētvides atjaunošanas projekts”, savukārt biznesa centrs “Origo One” bija finālistu starpā kategorijā “Labākais biroju un biznesa projekts“. “Origo” paplašināšanas projektu realizēja norvēģu nekustamo īpašumu attīstīšanas un apsaimniekošanas kompānija “Linstow Baltic” sadarbībā ar galveno būvdarbu veicēju SIA “Skonto Būve” un projektētājiem  – PS “Arcade” (arhitektu biroju SIA “DEPO projekts” un SIA “Jensen Consult un Arhis inženieri”) un interjera dizaina autoru SIA “xcelsior”. Būvniecības tehnisko uzraudzību veica uzņēmums SIA “CMB”, BREEAM sertifikāciju veica SIA “IB&P konsultācijas” un OÜ “Oxford Sustainable”. Objekta īpašnieks – SIA “Attīstības aģentūra” (Linstow AS).

‹ Notikumu arhīvs

Galerija

+8

Dalies

ORIGO jaunumi

Esi pirmais, kas uzzina par Origo jaunumiem - piesakies! Atteikties no ziņu saņemšanas varēs vienmēr, ja nolemsi tā rīkoties.

E-pasta adrese (Obligāts)
Telefona numurs
?