T/C ORIGO IR SAŅĒMIS RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTA PATEICĪBAS RAKSTU

Par veiksmīgu sadarbību un nozīmīgu atbalstu Vides objektu festivāla „Ziemassvētku egļu ceļš 2015” ekspozīcijas veidošanā, t/c Origo ir saņēmis pateicības rakstu no Rīgas Domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta.

14. janvārī „Ziemassvētku egļu ceļa 2015” noslēguma pasākumā, t/c Origo tika pasniegts pateicības raksts par veiksmīgi īstenoto „Origo” Saulgriežu egles projektu, kas tika iekļauts festivāla programmā un eksponēts pilsētvidē.

11 metrus augstā t/c „Origo” Ziemassvētku egle no 24. novembra līdz 10. janvārim bija apskatāma Stacija laukumā un kopā ar vēl 42 svētku eglēm veidoja „Ziemassvētku egļu ceļa 2015” ekspozīciju. Rotāta ar gaismas elementiem, kas radīti latviešu etnogrāfiskā mantojuma tradīcijās, mijoties sniegpārslu, zvaigžņu un latviešu tautas ornamentiem mūsdienīgā interpretācijā, „Origo” Saulgriežu egle kļuva par vienu no krāšņākajām pilsētas rotām Ziemassvētku laikā.

‹ Notikumu arhīvs

ORIGO jaunumi

Esi pirmais, kas uzzina par Origo jaunumiem - piesakies! Atteikties no ziņu saņemšanas varēs vienmēr, ja nolemsi tā rīkoties.

E-pasta adrese (Obligāts)
Telefona numurs
?