TC “Origo” atklāts Starptautiskais Baltijas baleta festivāls

Ar tradicionālo labdarības koncertu tirdzniecības centra “Origo” jaunās ēkas ātrijā atklāts 28. Starptautiskais Baltijas baleta festivāls. Festivāla pamatideja ir “No klasikas līdz avangardam”, tādēļ arī festivāla atklāšanas koncertā uzstājās baleta, tautas un mūsdienu dejas pārstāvji: Tāļa Sila deju studija, Riga City Jazz dance dejotāji, tautas deju ansambļi “Lielupe” un “Karuselis”, un deju skola “Dzirnas”. Koncertprogramma papildināta ar Latvijas baleta leģendai Janīnai Pankratei veltītu koncertuzvedumu, kā arī akordeonistu kvarteta un sitaminstrumentālista Reiņa Tomiņa muzikālajiem priekšnesumiem.

Festivāla atklāšanas koncertā t/c “Origo” piedalījās Rīgas domes vicemērs Edvards Ratnieks un Starptautiskā Baleta festivāla direktore Lita Beiris.

“Linstow Baltic” un multifunkcionālā centra “Origo” komercdirektore Evija Majevska norāda, ka dažādu kultūras pasākumu norise un ar to saistītu tradīciju uzturēšana ir daļa no pilsētas ilgtspējas un kopienas attīstības veidošanas, ko paredz arī t/c “Origo” ilgtspējīgas attīstības stratēģija. Kopš 1999. gada festivāls vienmēr ticis atklāts t/c “Origo” telpās.T/c “Origo” teju 25 gadus ir Starptautiskā Baleta festivāla mājvieta. Tas ir košs notikums, kas bagātina t/c “Origo” ikdienu un paver iespēju tirdzniecības centra apmeklētājiem un  mākslas baudītājiem sastapties ne tikai ar klasisko baletu, bet arī ar citiem dejas žanriem. Lai gan šo gadu desmitu laikā t/c “Origo” vaibsti ir mainījušies, pati tradīcija palikusi nemainīga. Jau otro gadu festivālu atklājam jaunās ēkas ātrijā, kas vienkopus saved apmeklētājus no visas Latvijas, jo daudziem tā ir kā satikšanās vieta un Rīgas sākumpunkts. Tirdzniecības centri jau sen vairs nepilda tikai iepirkšanās vietu funkciju, bet sniedz daudz vairāk – tā ir vide, kur satikties, pavadīt laiku un baudīt kultūru,” norāda “Linstow Baltic” un multifunkcionālā centra “Origo” komercdirektore Evija Majevska.

‹ Notikumu arhīvs

Galerija

+15

Dalies

ORIGO jaunumi

Esi pirmais, kas uzzina par Origo jaunumiem - piesakies! Atteikties no ziņu saņemšanas varēs vienmēr, ja nolemsi tā rīkoties.

E-pasta adrese (Obligāts)
Telefona numurs
?