„The Sound Poets” un „DAGAMBA” ieskandinās „Origo Summer Stage” sesto sezonu

4.jūnijā, tirdzniecības centra „Origo” laukumā jau tradicionāli tiks atklāts vasaras kultūras aktivitāšu centrs „Origo Summer Stage”, kas visu vasaru priecēs Rīgas iedzīvotājus un viesus ar kvalitatīvu un daudzveidīgu bezmaksas koncertu programmu. Atklāšanas koncertā skatītājus 17:00 priecēs Latvijas pop-roka karaļi „The Sound Poets”, bet 18:30 virtuozā grupa „DAGAMBA”.

Grupa „The Sound Poets”, kas atklāšanas koncertā uzstāsies plkst. 17:00,  dibināta 2011. gadā un kopš tās rašanās brīža ieņēmusi stabilu pozīciju Latvijas mūzikas lauciņā. „The Sound Poets” vienmēr ir spējuši izcelties paši savā emocionāli inteliģentā pop-roka stilā. „Origo Summer Stage” atklāšanā grupa atskaņos jauno singlu “Skats no augšas”, kas izdots 2015. gada aprīlī un tiks iekļauts grupas jaunajā albumā „Pulsē”, tāpat koncertā būs dzirdami arī visiem iemīļotie un zināmie grupas hīti.

Grupa „DAGAMBA”, kas uz „Origo Summer Stage” skatuves uzstāsies 18:30, piesaistījusi arī starptautisku uzmanību un šovasar uzstāsies leģendārajā Glastonberijas festivālā Londonā, kas pulcē vairāk nekā 100 000 apmeklētājus. Arī „Origo Summer Stage” viesiem būs iespēja piedzīvot to, kā „DAGAMBA” uzlādē skatuvi ar pārdrošu skaņu un neatkārtojamu dinamiku. Grupā darbojas divi Latvijā labi zināmi čellisti – Valters Pūce un Antons Trocjuks -, kā arī lietuviešu pianists Dainis Tenis un irāņu perkusionists Hamindreza Rahbaralam. Savā mūzikā grupa apvieno veco ar mūsdienīgo, kā arī savieno Austrumu un Rietumu mūzikas tradīcijas, radot jaunu, ārkārtīgi aizraujošu un spēcīgu skanējumu. Kā īpašu veltījumu „Origo Summer Stage” atklašanai grupa izpildīs kompozīcijas no sava jaunā albuma «Recycling», kas plašākai publikai tiks prezentēts rudenī.

„Kultūras aktivitāšu centrs „Origo Summer Stage” jau tradicionāli visas vasaras garumā bez maksas piedāvā ikvienam pilsētas iedzīvotājam un viesim iepazīt džeza, blūza, folkmūzikas, rokenrola, funk, r’n’b, pop un klasiskās mūzikas skaņas un to izcilākos izpildītājus, vasarā piešķirot Stacijas laukumam īpašu mūzikas un kultūras festivālu auru. Ik dienas t/c „Origo” apmeklē ap 100 000 cilvēku, daudziem no tiem nekad nav bijusi iespēja iepazīt kvalitatīvu un daudzveidīgu mūziku, tādēļ esam lepni, ka sešu gadu laikā izdevies nostiprināt šo tradīciju un piedāvāt īpašu mūzikālu baudījumu ikvienam,” stāsta tirdzniecības centra „Origo”  menedžeris un „Origo Summer Stage” iniciators Aleksandrs Ņemirovskis.

‹ Notikumu arhīvs

ORIGO jaunumi

Esi pirmais, kas uzzina par Origo jaunumiem - piesakies! Atteikties no ziņu saņemšanas varēs vienmēr, ja nolemsi tā rīkoties.

E-pasta adrese (Obligāts)
Telefona numurs
?