TIKŠANĀS AR ANSI UN KRISTĪNI PĀŽI T/C ORIGO

22. janvārī t/centrā Origo uz tikšanos ar reperi ansi un dziedātāju Kristīni Pāži bija sanākuši mūzikas skolu audzēkņi un fani. Šī bija pirmā tikšanās ar kādu no desmit ORIGO ZELTA DZIESMAS nominantiem. Jaunajiem mūziķiem un faniem bija iespēja noklausīties anša un Kristīnes pieredzes stāstos par panākumiem mūzikā, repa žanra īpatnībām un unikālo radīšanas procesu dziesmai “Zemes stunda”. Apmeklētājiem bija arī iespēja dzirdēt dziesmu klātienē mūziķu izpildījumā un, protams, dziedāt līdzi.

Paldies Kristīnei un ansim un ceram, ka viņu pieredzes stāsti iedvesmoja un iedrošināja visus talantīgos jaunos cilvēkus, kas vēlas izmēģināt spēkus mūzikā.

Dziesma “Zemes stunda” ir viena no pretendentēm Zelta Mikrofona 2 nominācijās ORIGO ZELTA DZIESMA un Gada Dziesma. Šogad 16 kategorijās pretendēja 121 albumi, 57 dziesmas, 60 videoklipi, 24 debitanti un 9 koncert ieraksti video formātā, kopskaitā 271 pieteikums.

Līdz 10. februārim turpinās tautas balsojums un tā ir iespēja nobalsot par savu dziesmu favorītu kategorijā ORIGO ZELTA DZIESMA 2018. Balsojuma rezultāti kļūs zināmi 12. februārī, kad notiks 23. Mūzikas ierakstu gada balvas Zelta Mikrofons 2019 ceremonija Dailes teātrī.

Balsot par ORIGO ZELTA DZIESMA: https://www.origo.lv/zelta-mikrofons/

Foto no tikšanās Origo t/centrā 22. janvārī. Foto Andris Krištabans

‹ Notikumu arhīvs

Galerija

+1

Dalies

ORIGO jaunumi

Esi pirmais, kas uzzina par Origo jaunumiem - piesakies! Atteikties no ziņu saņemšanas varēs vienmēr, ja nolemsi tā rīkoties.

E-pasta adrese (Obligāts)
Telefona numurs
?