Tirdzniecības centrs “Origo” pagarina iegādāto dāvanu karšu derīguma termiņu

Kā zināms, valdība pagājušajā nedēļā pieņēma lēmumu, ar kuru tiek mainīts tirdzniecības centru darba laiks un sniegto pakalpojumu klāsts. Lai saviem klientiem nodrošinātu iespēju iegādāties preces par iepriekš iegādātām dāvanu kartēm, tirdzniecības centrs “Origo” piešķir vienu papildu mēnesi to derīguma termiņam.

Lai ierobežojumu apstākļos saviem klientiem nodrošinātu iespēju par iegādātajām precēm norēķināties ar dāvanu kartēm, tirdzniecības centrs “Origo” ir radis iespēju līdz šī gada 22. novembrim (ieskaitot) automātiski pagarināt iegādāto dāvanu karšu darbību ar nosacījumu, ka līdz 22. oktobrim dāvanu kartei nebija beidzies derīguma termiņš un uz tās ir naudas līdzekļi.

Tirdzniecības centra “Origo” dāvanu karti ir iespējams iegādāties arī tiešsaistē un saņemt ar piegādi visā Latvijā. Tā ir dabai draudzīga – izgatavota no pārstrādāta PETG materiāla – un  sadalās 10 reizes ātrāk nekā parastā PVC plastmasa. Dāvanu karte ir izmantojama norēķiniem t/c “Origo” veikalos, pie pakalpojumu sniedzējiem, kā arī restorānos un kafejnīcās. Atgādinām, ka valstī noteiktās ārkārtējās situācijas laikā klātienē t/c “Origo” ir pieejami tikai šādi tirdzniecības pakalpojumi: aptieku (tostarp veterināro), optikas, pārtikas, higiēnas preču un dzīvnieku barības veikalu, grāmatnīcu, preses tirdzniecības, telekomunikācijas preču un pakalpojumu, kā arī ziedu tirdzniecības vietu darbība. T/c “Origo” darbību turpina arī VCA poliklīnikas vakcinācijas punkts, kurš ir pieejams ar iepriekšēju pierakstu.

‹ Notikumu arhīvs

ORIGO jaunumi

Esi pirmais, kas uzzina par Origo jaunumiem - piesakies! Atteikties no ziņu saņemšanas varēs vienmēr, ja nolemsi tā rīkoties.

E-pasta adrese (Obligāts)
Telefona numurs
?